IV. ročník

Tento už  4. ročník se vydařil, počasí bylo na jedničku, sluníčko pěkně hřálo, dost lidí, včetně dětí se pěkně od sluníčka připálilo.
Celkem se tohoto ročníku víceboje zúčastnilo 102 dětí, z toho přesně polovina   z místní obce a zbytek z okolních vesnic (Jílové, Jesenice,  Dolní Břežany, ale i  z větších vzdáleností.
Letošní ročník byl výjimečný tím, že byl ozdoben novou dráhou, kterou zprostředkovala obec Zlatníky - Hodkovice.
Slavnostní zahájení probíhalo tak, že vybrané děti z oddílu Běhálku slavnostně otevíraly dráhu přestřižením pásky a zahájily tím start tohoto ročníku. Celkově 19 dětí z místního oddílu a obce, získaly ceny ve formě pohárů, věcných cen a medailí. Ti, co se neumístily na prvních třech místech, dostávaly diplomy, papírové medaile a drobné dárečky.

Letošní, už 4. ročník, se opravdu vydařil. Počasí vyšlo na jedničku, sluníčko příjemně hřálo, ideální pro krásné sportovní výkony.

Celkem se tohoto ročníku víceboje zúčastnilo 102 dětí, z toho přesně polovina domácích, zbytek z okolních vesnic (Jílové, Jesenice,  Dolní Břežany, ale i  z větších dálek).

Na místo atletické osobnosti nám úvod zpestřilo slavnostní otevření nové běžecké dráhy, kterou pro nás vybudovala obec Zlatníky - Hodkovice. Děti z Běhálku slavnostně otevřely dráhu přestřižením pásky a zahájily tím start tohoto ročníku. Celkově 19 dětí z místního oddílu a obce, získaly ceny ve formě pohárů, věcných cen a medailí. Ti, co se neumístily na prvních třech místech, dostávaly diplomy, papírové medaile a drobné dárečky.

Celkové výsledky jsou na ZLATNICKÝ VÍCEBOJ 2019.

Fotky z akce najdete zde.

VÝSLEDKY – ÚSPĚCHY dětí ze zlatnické školy a z Běhálku)