Termínová listina - léto 2019

ke stažení zde :  TERMÍNOVKA LÉTO 2019 (1).docx

  

 TERMÍNOVÁ LISTINA DRÁHA – 2019

DUBEN

13.4. SO-  Běh kolem Olivovny – přespolní běh (2012 – 2004)         Říčany

14.4. NE - Chuchelák – přespolní běh (2014 – 2004)                         Chuchle

24.4.  ST – ŠTAFETOVÝ POHÁR ŠKOL – okresní kolo- ZŠ Zlatníky         Slaný

24.4. ST - 1.Veřejné závody - ŽACTVO                                          Pha - Jeseniova

26.4. PÁ – 2. Veřejné závody PAS - ŽACTVO                                 Pha - Eden

28.4.  NE – Slavnostní otevření stadionu+ MEETING – ( 2012 – 04)     Černošice

KVĚTEN

3.5.  PÁ– 1. Kolo družstev PŘÍPRAVEK – (2012 – 2008)                 Čelákovice

3.5. PÁ – 3.Veřejné závody - ŽACTVO                                                Pha -Slávie

5.5. NE – KP Jednotlivců MLADŠÍ ŽÁCI (2007-06)                         Kutná Hora

7.5. ÚT – 4.Veřejné závody –ŽACTVO                                             Pha - Eden

8.5.  ST– Yong Athletics (STARŠÍ ŽÁCI)                                             Kolín

9.5.  ČT - Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže     Děkanka

10.5. PÁ – Krajský přebor ve vícebojích – MLADŠÍ ŽÁCI (2007 – 2006)     Slaný

12.5.  NE - KP jednotlivců – STARŠÍ ŽÁCI (2005 – 2004)                           Kladno

16.5. ČT – ŠTAFETOVÝ POHÁR – krajské kolo ZŠ (pokud postoupíme)       Slaný

17.5. PÁ -  1.kolo družstev – MLADŠÍ ŽÁKYNĚ                                     Kladno

19.5. NE – ZLATNICKÝ VÍCEBOJ  - ČTYŘBOJ (2014 – 2007)                 Zlatníky

19.5.NE – Jarní atletické závody – (2012 – 2003)                                 Říčany

22.5.ST – 3.Veřejné závody přípravek                                                 Pha - Eden

31.5. PÁ – 2.Kolo družstev PŘÍPRAVEK ( 2012 – 2008)                      Čelákovice

ČERVEN

4.6. ÚT - 5. Veřejné závody přípravek                                         Pha -Děkanka

7.6. PÁ – 2.kolo družstev – MLADŠÍ ŽÁKYNĚ                                  Kladno

9.6. NE – SPRINTERSKÝ TROJBOJ – (2012 – 2003)                         Říčany

12.6. – ST – 6.Veřejné závody přípravek                                         Pha - Eden

21.6. PÁ – 3. Kolo družstev PŘÍPRAVEK –( 2012 – 2008)             Čelákovice

21.6. PÁ – 3.kolo družstev – MLADŠÍ ŽÁKYNĚ                               Slaný

23-27.6. NE-ČT – LETNÍ OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE                 Jablonec n.N

27.6. ČT – 7.Veřejné závody ŽACTVA                                         Pha - Eden

ZÁŘÍ

4.9. ST – 8. Veřejné závody – ŽACTVO                                         Pha - Jeseniova

6.9. PÁ – 4.kolo družstev – MLADŠÍ ŽÁKYNĚ                          Nerat.Roztoky

13.9. PÁ – 4.kolo družstev – PŘÍPRAVKY                                     Čelákovice

19.9. ČT – 7.Veřejné závody – PŘÍPRAVKY                                     Pha - Eden

20 – 22.9. – MČR ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ –( 2005 – 2004)                          Kolín

22.9. NE  – Finále družstev – PŘÍPRAVEK                                     Beroun

ŘÍJEN

5.10 . SO – Žákovský atletický den – ČTYŘBOJ (2012 – 2004)         Říčany

7.10.PO – 8.Veřejné závody PŘÍPRAVKY                                     Pha –Eden

13.10. NE – Víceboj rodič+dítě(smíšené dvojice)                     Pha-Kotlářka

19.10. SO – Říčanský lesní běh – přespolák (2012 – 2004)         Říčany

20.10. NE ? – Čtyřboj družstev – Meziutkání (2014 – 2004)     Děkanka

14.12. – MEZIKRAJOVÉ UTKÁNÍ ST.ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ                     Ostrava