TERMÍNOVÁ LISTINA DRÁHA – 2020

                                                           Duben

18.4. SO  – Běh kolem Olivovny                                                                       Říčany

19.4. nebo 26.4 – Přespolní běh  - atletika Chuchle                       Malá Chuchle

29.4. ST – ŠTAFETOVÝ POHÁR – 1.stupeň ZŠ – Zlatníky                           Slaný

 

KVĚTEN

2.5. SO  –  KP ve vícebojích – STARŠÍ ŽACTVO                                            Vlašim

7.5. ČT – 1. kolo družstev PŘÍPRAVEK – (2009+mladší)                           Čelákovice

8.5. PÁ – Den sprintu a překážek                                                                     Rudná

9.5.  SO - KP jednotlivců – STARŠÍ ŽACTVO (2005 – 2006)                        Kolín

10.5. NE – Krajský přebor ve vícebojích – MLADŠÍ ŽACTVO (2007 – 2008) Slaný

15.5. PÁ -  1.kolo družstev – MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (07-08)                             Beroun

17.5. NE – Jarní atletické závody – (2012 – 2004)                                      Říčany

22.5. PÁ – 2.kolo družstev PŘÍPRAVEK ( 2009+mladší)                            Čelákovice

24.5. NE – ZLATNICKÝ VÍCEBOJ  - ČTYŘBOJ (2015 – 2008)                        Zlatníky

29.5. PÁ – 2.kolo družstev – MLADŠÍ ŽÁKYNĚ                                            Kladno

 

ČERVEN

7.6. NE – Sprinterský trojboj ( 2014+starší)                                                 Říčany

5 – 7.6. – MČR – VE VÍCEBOJÍCH- ST+ML.ŽACTVO                                  Praha -Eden

6.6. SO – Čtyřboj ml. + st. žactva                                                          Mníšek pod Brdy

19.6. PÁ – 3. kolo družstev PŘÍPRAVEK –( 2009+mladší)                         Čelákovice

12.6. PÁ – 3.kolo družstev – MLADŠÍ ŽÁKYNĚ   (07-08)                                  Roztoky

20.6  NE – KP Jednotlivců MLADŠÍ ŽACTVO (2007-08)                             Beroun

 

ZÁŘÍ

4.9. PÁ – 4.kolo družstev – MLADŠÍ ŽÁKYNĚ                                              Slaný

11.9. PÁ – 4.kolo družstev – PŘÍPRAVKY                                                     Čelákovice

19.9 - 20.9. – MČR ST. ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ ( 2005 – 2004)                              Třinec

19.9. NE  – Finále družstev – PŘÍPRAVEK                                                     Čáslav

 

ŘÍJEN

3.10 . SO – Žákovský atletický den – ČTYŘBOJ (2012 – 2004)             Říčany

19.10. SO – Říčanský lesní běh – přespolák (2012 – 2004)                        Říčany

20.10. NE ? – Čtyřboj družstev – Meziutkání (2014 – 2004)                        Děkanka

12.12. – MEZIKRAJOVÉ UTKÁNÍ ML.ŽACTVA

 

                                                                       LISTOPAD

3.11.            Čtyřboj mladšího a staršího žactva                          Mníšek pod Brdy