TERMÍNOVÁ LISTINA 2023 (BĚHÁLEK – SK SOKOL ZLATNÍKY)
ŽLUTÁ – PŘÍPRAVKY ČERVENÁ – MLADŠÍ ŽACTVO (OSTATNÍ DLE VĚKU )
MODRÁ – STARŠÍ ŽACTVO FIALOVÁ –DOROST,JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
DUBEN
15.4. So – Velikonoční mítink (2011 a starší) Lovosice
15.4. So – Běh okolo Olivovny ( přespolní běh – 5 let a více) Říčany
23.4. Ne – 1.kolo družstev mladšího žactva (2010-11) Slaný
23.4. Ne – Vrhačský čtyřboj (koule, disk, kladivo, břemeno) Vinohrady
26.4. St – Dubnový čtyřboj přípravek v Rudné (2016 – 2012) Rudná
26.4. St. – Veřejné závody žactva (2011 až 2008) Hostivař
27.4. Čt – Otevřený pětiboj mladšího žactva (2011-2010) Praha- Eden
28.4. Pá - 1. kolo družstev staršího ž. (2009 -2008) Kladno
28.4. Pá – Veřejné závody na Děkance Děkanka
29.4. So – 1. kolo družstev (dorost+junioři) Kladno
30.4. Po – 1. kolo mužů a žen Kutná Hora
30.4. Po – Černošice mítink 2023 Černošice
KVĚTEN
4.5. Čt – Veřejné závody žactvo mladší i starší Praha-Eden
5.5. Pá – 2. kolo družstev mladšího žactva Beroun
6.5. Ne – KP junioři+dospělí Kladno
7.5. Ne - KP - jednotlivců st. žactva (2009 – 2008) Kolín
8.5. Po - Květnový Den sprintu a překážek v Rudné Rudná
12.5. Pá – 2. kolo družstev staršího žactva (2009-2008) Slaný
14.5. Ne – JAZ (Jarní atletické závody – 5 let a více ) Říčany
17.5. St – 1. kolo družstev staršího žactva (2009-2008) Kotlářka
19.5. Pá – 1. kolo družstev přípravek ( 2012 až 2015) Čelákovice
20.5. So – KP - jednotlivců mladšího žactva Beroun
20.5. So - Young athletics – Sokol Grand Prix (2009 – 2004) Kolín
21.5. Ne – ZLATNICKÝ VÍCEBOJ - 9. ROČNÍK (2018 až 2011) ZLATNÍKY
21.5. Ne – 2.kolo mužů a žen Český Brod
24.5. St - Květnový Čtyřboj přípravek v Rudné (2015-2012) Rudná
25.5. Čt - Veřejné závody žactvo mladší i starší Praha – Eden
26.5. Pá – KP mladšího žactva ve vícebojích Stará Boleslav
29.5. Po – 2. kolo družstev staršího žactva (2009-2008) Praha - Eden
Září
1.9. Pá - 4. kolo družstev mladšího žactva Roztoky
2.-4.9. - EKAG - mezinárodní závody pro žactvo Brno
2.9. So - Zářijový DEN SPRINTU A PŘEKÁŽEK Rudná
3.9. Ne - Finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (Sofi, Niki, Mates) Praha - Eden
3.9. Ne - Finále A krajského přeboru staršího žatva (Marek+Maty) Beroun
7.9. Čt - Finále B přeboru Prahy staršího žatva (Eliška, Ela, Natka) Kotlářka
8.9. Pá - 4. kolo družstev přípravek Nehvizdy
9.9. So - MISTROVSTVÍ ČECH DRUŽSTEV STARŠÍHO ŽACTVA ?
16. - 17.9. So-Ne - MISTROVSTVÍ ČECH STARŠÍHO ŽACTVA BŘECLAV
24.9. Ne - Finále družstev přípravek Beroun
30.9. So - MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV STARŠÍHO ŽACTVA PRAHA
1.10. Ne - Žákovský atletický den (5 let a více) Říčany