Zlatníky - Psáry "B" 6:4 (0:2)

24.10.2010 21:26

Sestava: Salač – Kostka, Novotný (Januška), Jirásek, Klíma – Gyomber, Podhradský, Koška, Kadlec (Fejfárek) – Plíšek (Nováček), Karbulka.

Branky: Plíšek 2, Gyober 2, Koška, Jirásek.

Po týdenní pauze nás čekal tradiční soupeř, který však tentokrát přijel sice v bojovné náladě, ale pouze s 11 hráči. Přestože se celý první poločas hrálo na jednu branku, a to na branku hostí, stačily jejich dva útoky a dvě střely a bylo to 0:2. Naši hráči přitom zahodili snad 10 gólových příležitostí.
Do druhého poločasu jsme však nastoupili velkolepě. Za pět minut bylo vyrovnáno a gólů do sítě soupeře utěšeně přibývalo. Škoda chvilkového útlumu a nesoustředěnosti v závěru zápasu, které soupeř využil k odvrácení hrozícího debaklu a ke zkorigování výsledku. Náhradní brankář Ivan Salač, který momentálně zaskakuje za zraněného Petra Kalivodu, totiž pojal toto utkání poněkud rekreačně. Asi mu byla zima. Našim hráčům však patří dík za bojovnost a za vcelku pohlednou hru, která přinesla milión šancí a šest gólů.