Zlatníky - Dolní Jirčany 2:1 (0:0)

04.10.2010 16:58

IV. třída skupina A.

Sestava: Salač – Kostka (Klíma), Novotný, Jirásek, Kaufman (Churaň) – Fejfárek (Faltýn), Podhradský, Koška, Kadlec – Nováček, Plíšek.


Branky: Plíšek 2. 


Utkání nezačalo právě nejlépe. Ještě při rozcvičování si vykloubil malíček levé ruky brankář Petr Kalivoda, takže místo do branky směřoval na pohotovost do Thomayerovy nemocnice v Krči. Jeho místo mezi tyčemi zaujal univerzální Ivan Salač a je třeba říci, že si počínal velmi dobře.
Co se týče hry našeho mužstva, nic nového pod sluncem. Na jedné straně příkladná bojovnost, na druhé straně spousta nepřesných přihrávek a zbytečných ztrát míče. Tentokrát bych se však chtěl hráčů zastat – nějak se nám na hřišti vinou vydatných dešťů v minulých dnech zhoršil terén
a spousta nepřesností padá na vrub hrbolatému trávníku. Někdy je to až o zdraví, hrozí výrony kotníků a jiné radosti. Utkání rozhodl  Ondra Plíšek dvěma góly ve druhém poločase, přičemž ten druhý byl opravdu výstavní. Rána levou nohou z voleje přímo z prudkého centru od rohového praporku! Jirčany už stačily v posledních minutách pouze snížit, když jsme předtím několik šancí již tradičně zahodili a mohlo nás to nakonec mrzet. Ale nemrzelo a můžeme si po čtyřech zápasech opět připsat plný bodový zisk.