Zlatníky – Dolní Břežany 4:2 (2:1)

19.11.2010 15:06

Sestava: Kalivoda – Kostka, Karbulka, Jirásek, Salač – Kaufman, Faltin, Koška, Kadlec (Plíšek) – Nováček, Kaplan (Churaň). 

Branky: Faltin 2, Nováček, Koška.


Posledním utkáním podzimu bylo vyhecované derby s Břežanama, ve kterém si naši hráči alespoň výsledkově napravili reputaci po fiasku v Libři. Pro toto utkání jsme využili služeb našeho kmenového hráče Davida Kaplana, který se po dlouhé době ukázal ve Zlatníkách na fotbale.  Svou raketovou rychlost neztratil, ale byla na něm znát dlouhá herní pauza a výrazněji se neprosadil. Byl by určitě posilou pro náš tým, ale zatím to vypadá,  že si na jaře sežene hostování někde jinde. V zápase jsme se rychle ujali vedení 2:0, ale ještě do přestávky soupeř z ojedinělé akce snížil, když se krásně hlavou trefil bývalý „zlatničák“ Jarda „Krtek“ Šubrt. Po přestávce  naše územní převaha pokračovala, ale po nesmyslném vyběhnutí našeho brankáře soupeř velmi lacino přišel k vyrovnání. Naštěstí si střelecké kopačky obul Míra Faltin, který nejprve s přehledem proměnil penaltu a před koncem dorazil soupeře povedenou střelou ze šestnáctky. Takže – konec dobrý, všechno dobré!? Uvidíme na jaře, přes zimu máme všichni o čem přemýšlet.