Závody o pololetních prázdninách

05.02.2019 12:03
V pátek 1.2. to byl otevřený Krajský přebor družstev severočeského kraje přípravek v Jablonci nad Nisou. A v sobotu Krajský přebor středočeského kraje mladších žáků v Praze na Strahově.
 
Do Jablonce se vydalo 5 dívenek, které závodily  v běhu na 50 m, hodu 1kg medicimbalem, skoku do dálky a štafetě 4x150m. Nikča P. Sofi i Kája Ch. si vytvořily krásné osobní rekordy ve skoku dalekém (388, 382 a 375 cm.). Kája dokonce vyhrála ze všech dívek, ale i kluků, hod medicimbalem (8,50 m). 
V závěrečné štafetě v napínavém souboji doběhly děvčata ze všech štafet na celkovém 3. místě.  Těsně před cílem Nikča předběhla dívku z družstva AC M.Boleslav, které se umístilo v celkovém hodnocení na místě třetím. V obrovské konkurenci naše děvčátka ve složení ( Niki, Sofi, Kája , Ela a Anička Ch.)  obsadila nádherné 6. místo z 23 družstev. Celkem se utkaly se stovkou dívek ze severočeského a středočeského kraje.
 
Výsledky zde.
 
 
V sobotu na přeboru kraje závodila pouze Julinka K., která dosáhla výborného výkonu v kouli. Probojovala se do finále, kde obsadila 6. místo s osobním rekordem 8,42 m.
 
Všem závodnicím moc gratulujeme.:-D