ŽÁKOVSKÝ ATLETICKÝ DEN V ŘÍČANECH

02.10.2021 22:04

V sobotu 2.října proběhl tradiční závod Atletický čtyřboj v Říčanech. Zúčastnilo se ho 11 dětí z Běhálku. 

C:\Users\Eva Šafaříková\Desktop\BĚHÁLEK\ZÁVODY - FOTO\2021\Září 2021\ŽAD - Říčany\spol.jpg

V kategorii mini se premiérově představila dvojčátka Lina a Helenka Urbánkovi a vůbec se mezi staršími děvčátky neztratila. 

               C:\Users\Eva Šafaříková\Desktop\BĚHÁLEK\ZÁVODY - FOTO\2021\Září 2021\ŽAD - Říčany\lina.jpgC:\Users\Eva Šafaříková\Desktop\BĚHÁLEK\ZÁVODY - FOTO\2021\Září 2021\ŽAD - Říčany\hela.jpg

Ve slalomu a člunkovém běhu se Lina pohybovala v první desítce a Helenka ve skoku z místa byla dokonce třetí výkonem 150 cm. Ovšem v součtu všech 4 disciplín to holkám stačilo na desáté a jedenácté místo z početného pole 19 děvčátek.  V kategorii Elévové I.  náš klub reprezentovali  celkem 3 chlapci, nelépe se vedlo Davídkovi Černému, který se umístil na 6. místě a na vyhlašování mu byl předán diplom.

                   C:\Users\Eva Šafaříková\Desktop\BĚHÁLEK\ZÁVODY - FOTO\2021\Září 2021\ŽAD - Říčany\david.jpg 

Dvojčata Pospíšilovi sbírali cenné zkušenosti z velkých závodů, kde bylo téměř 30 chlapců a byli to jejich teprve druhé závody. 

Ve stejné kategorii Aničce Pánkové utekl diplom a vlásek a umístila se na sedmé příčce.  Nejlépe se ji vydařil sprint na 50m, kde byla třetí.  Kristínka Vršanská se těchto závodů zúčastnila poprvé a se staršími děvčaty sbírala také cenné zkušenosti. 

V kategorii Elevové II. se nejvíce dařilo našemu Adámkovi Černému, který bral zlato, kromě hodu medikem, vyhrál všechny disciplíny a právem mu patřilo zlato. Viktor Pánek zabojoval a umístil se ještě v první šestce, bral diplom za místo páté.  Ondra Němec sbíral zkušenosti a ve sprintu porazil o vlásek svého kolegu Viktora P. z oddílu, ale na diplom mu to v součtu všech disciplín nestačilo.

  C:\Users\Eva Šafaříková\Desktop\BĚHÁLEK\ZÁVODY - FOTO\2021\Září 2021\ŽAD - Říčany\stupně.jpgC:\Users\Eva Šafaříková\Desktop\BĚHÁLEK\ZÁVODY - FOTO\2021\Září 2021\ŽAD - Říčany\ondra.jpg