ŽÁKOVSKÝ ATLETICKÝ DEN – ŘÍČANY – 3.10.

03.10.2020 20:06

V sobotu 3.10. jsme se s 12 atlety zúčastnili posledních podzimních závodů. Jednalo se o atletický čtyřboj v Říčanech. Sprint 50/60m – skok do dálky/z místa- hod raketkou/medík 1 kg/koule - 400m/800m. Mini přípravky měly slalom - člunkový běh-skok z místa-hod tenisákem.

Tentokrát se vyšvihli naši chlapci. Celkem čtyři vybojovali medailové umístění. Nejlépe se umístil Vojta Pernet, který ve své kategorii skončil na druhém místě. Velmi se mu vydařil skok, kde bral 2 místo a osobní rekord 396 cm.

Hned za ním o pouhé 4 body se na bronzové pozici umístil  Adámek Černý, který celkově vyhrál sprint na 50 m a vytvořil si nádherný osobní rekord 7,61 s.

Vytvořil si i rekord v dálce 379 cm.  Další bronzové umístění vybojoval nový oddílový Viktor Pánek, kterému se nejlépe povedl běh na 400m, kde bral druhé místo. Poslední z úspěšné čtveřice byl mladší žák Ondra Pernet, který získal také bronz. Ondra si vytvořil osobní rekord na 60 m časem 8,58 s a tuto trať vyhrál.

V mini přípravkách se účastnily naše 2 holčičky, zkušenější Nikol Rubešová a nová Julinka Rájková, které si to bez ohlednu na umístění patřičně užily a byly velmi užitečné členky při fandění na dlouzích bězích pro ostatních.

Musíme všechny děti pochválit za dokončení celého čtyřboje a za to, že statečně zvládly dlouhé tratě!!!