Víkend plný závodů

07.06.2020 15:41
Víkend 6. a 7.6. 2020 byl naplněn hned dvěma závody.
 
V Říčanech proběhl tradiční Sprintérský trojboj
Do nedalekých Říčan se vydalo 8 dětí z oddílu.  Zde jsme jako oddíl sklidili úspěch, protože sedm dětí získalo diplom a 4 děti cenné kovy.
Dvě zlaté medaile získala kategorie mladšího žactva, kde Ondra Pernet vyhrál 50 m a v ostatních disciplínách byl druhý, což mu bodově stačilo na celkové prvenství. Sofi Rubešové se nepovedla dvacítka, ale napravila to ve sprintu na 50 m a ve 150 m, kde suverénně zvítězila, což jí prvenství zajistilo.
Stříbrnou medaili si vybojoval Vojta Pernet v kategorii Elévové II., na pěkném čtvrtém místě se umístil Adámek Černý, na kterém se mohla promítnout únava z pátečních závodů přípravek.
Další stříbrnou medaili získala nejmladší závodnice Nikolka Rubešová, která na takových závodech byla úplně poprvé. Obzvláště se jí vyvedla padesátka.
V kategorii Elévové I. si Deniska Holečková doběhla pro diplom a pátou příčku. Povedla se jí převážně letmá dvacítka, kde psala body za místo druhé, ale také se mohla potýkat s únavou z pátečních závodů, na kterých nechyběla.
Závody byly měřeny elektrickou časomírou, což znamená pro děti kvalitní časy, všichni děti z oddílu si zaběhly osobní rekordy.
 
Letošní ročník Sprintérského trojboje byl obzvláště úspěšný a moc všem závodníkům gratulujiemea děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu.
 
Den Sprintu a překážek v Rudné
Do Rudné se vydaly spolu s kolegyní Alicí dvě naše členky oddílu. 
V kouli si zapsala nový osobní rekord a prvenství Julča Karbulková (9.32m) a také osobní rekord ve sprintu na 60 m 9,27 s. 
Starší žákyni Káje Brožové se tentokrát příliš nedařilo a ve stovce překážek skončila třetí, což znamená její letošní nejhorší čas. Možná se v jejím výkonu podepsala únava z pátečních závodů na Slávii, kde se ve velkém protivětru přes 3 m poprala o nový osobní rekord na 200 m př. a z pole Slávistek brala místo 3.
 
 
A ještě stojí za zmínku, že v pondělí 1.6. jsme se zúčastnily projektu SPOLU NA STARTU.  a vydaly jsme se s pěti žákyněmi na závody do Čelákovic. 
Jak se nám dařilo v nabité konkurenci se můžete dočíst na https://online.atletika.cz/vysledky/44334.
 
 
Fotky za všech tří závodů si můžete prohlédnout na https://photos.app.goo.gl/G9bE8L7aELaWhBfn7