Štěchovice B - Zlatníky 1:1 (0:1)

29.09.2010 14:09

Sestava: Kalivoda – Kostka, Novotný, Karbulka (Klíma), Jirásek – Fejfárek (Kadlec), Salač, Podhradský, Kaufman – Plíšek, Gyomber (Churaň).

Branka: Ondra Plíšek.

Velmi kvalitní utkání na těžkém, ale velmi dobře připraveném terénu. Hrálo se za stálého deště a bylo velmi důležité správné obutí a přizpůsobení se rychlému odskoku míče. Domácí hráli velmi dobře kombinačně. Bylo vidět, že hraje pár hráčů ze širšího kádru „A“ týmu. Naši hráči vzdorovali technické převaze domácích velkou bojovností a jednoduchou hrou na rychlé brejky. Ty se na těžkém terénu nadmíru dařily a po jednoho z nich následovala standardní situace, ze které nám Ondra Plíšek zajistil vedení. Bohužel alespoň tři další „tutovky“ jsme zahodili. Po přestávce domácí ještě zvýšili tlak a vytvořili si pár šancí, ale naše obrana v čele s brankářem odolávali. Až pět minut před koncem utkání se dopustil již téměř tradičního zkratu brankář Petr Kalivoda, který poněkolikáté neodhadl odskok míče na mokrém trávníku, balon ho přeskočil a on zabránil domácímu útočníkovi ve skórování jen zoufalým zákrokem, po kterém nejistý rozhodčí odpískal penaltu. Tu domácí se štěstím proměnili a zápas skončil asi spravedlivou remízou. Domácí sice hráli opravdu pěkný kombinační fotbal, ale naši hráči si vytvořili více gólových příležitostí. V sobotu snad ukončíme čtyřzápasovou šňůru bez vítězství a konečně vyhrajeme!