Říčanský čtyřboj

06.10.2019 15:39

Přinášíme výsledky z mokrých závodů, které se uskutečnily 5.října v Říčanech. Závodů se zúčastnilo i přes nepříznivé počasí 10 dětí z Běhálku. Největší úspěch jsme dosáhli v nejmladší kategorii. Naše Deniska Holečková  bezkonkurenčně zvítězila ve své kategorii.  Vyhrála běžecké disciplíny a ve skoku z místa skočila krásných 158 cm, kde byla těsně druhá. Anička Pánková  příliš nezaostala a premiérově pod křídly Sokola brala krásné  4. místo a diplom. Dalším úspěšným členem byl Marek Bartl, který vyhrál naprosto s přehledem hod medicimbalem  výborným výkonem 10.37m. Na 50 m byl čtvrtý s výkonem 7.85 s.  Odvezl si diplom za pěkné 5. místo, ale jen díky zranění, které si udělal při závodech, jinak by bral stupně vítězůOndra Pernet obdržel také diplom za 6. místo. celkově po všech disciplínách. V běhu na 60 m si vytvořil osobní rekord 8.80 s.

Ve velké konkurenci ostatních oddílů, jsme se vůbec neztratili a chceme pochválit i ostatní děti, které se zúčastnily i za deštivého počasí.

Celkové výsledky 2019_ZAD_vysledky_mini.pdf (770 kB)

Fotky z akce najdete ZDE