Nouzový pětiboj Běhálku

20.04.2020 10:44

Pro děti z Běhálku (ale mohou si to vyzkoušet všichni) připravila trenérka pět disciplín, které dají plnit i trénovat na omezeném prostoru.

Popis akce od Evy je:

 

Pětiboj je zaměřen na rozvoj morálně volních vlastností dítěte a na vytrvalostní, silové a odrazové schopnosti. Bude to o vůli, ale zároveň uvidíte jak jsou, či nejsou Vaše děti bojovní a jak jsou na tom fyzicky. Věřte mi, že bych s nimi ráda vše absolvovala osobně a ráda bych již zahájila tréninky, ale zatím nám to opatření neumožňuje.

 Jedná se o pět disciplín, které můžete s dětmi procvičovat více jak měsíc, než mi pošlete vyplněnou tabulku s jejich nejlepšími výkony. 

Kolik pokusů na jednotlivé disciplíny na nejlepší výkon využijete je čistě na Vás a na dětech. Prosím před každým výkonem se lehce zahřát klusem, panáky, skipingem, cvalem či hrou bomba - potopa - nálet...potom protáhnout celé tělo

 Nedoporučuji dělat všechny disciplíny v jeden den, ale rozdělit si je do různých dnů. V jeden den lze např.: Leh/sed a švihadla. Nebo jiný den žabák a běh 3 min. Či provádět je úplně odděleně.

Je dobré si formulář vytisknout a mít ho připravený, kdykoli, když by jste měli čas se s dětmi protáhnout a vydat nějakou energii spolu s dětmi. Na konci období stačí výkony vyplnit do tabulky v počítači a poslat mě na mail.

Pokusím se potom víceboj vyhodnotit a o výsledcích Vás i děti budu informovat. Děti budou rozděleny do 4 věkových kategorií a 3 nejlepší z každé kategorie budou odměněny věcnými cenami a diplomy.

Mockrát Vám děkuji za spolupráci a těším se na výkony dětí....

S pozdravem Eva

 

Výsledky prosím zasílejte do 24.5. skrz elektronický formulář nebo na e-mail.
 

 

Popis jednotlivých cviků a disciplín naleznete v Pětiboj - instrukce.docx (5,9 MB) a formulář pro vyplnění Víceboj Běhálku v nouzovém stavu -final.xlsx (308,6 kB).