MEZIKRAJOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍHO ŽACTVA

28.09.2023 10:45

 

Ve státní svátek 28. září proběhlo utkání mezi pěti kraji z ČR v Jihlavě, kam se nominoval na základě kvalitní výkonnosti náš Adam Černý. Středočeši se utkali s těmito kraji: Karlovarský, Plzeňský , Jihočeský a kraj Vysočina.  Adam byl vybrán na 60 a 150 m, jako jeden ze čtyř nejrychlejších žáků z kraje. V běhu na 60 m se představil v osobním rekordu 8,11 s a hladce postoupil do finále A, tam se mu však nevyvedl start a doběhl na sedmém místě. V běhu na 150 m doběhl v rozběhu druhý a vytvořil si rovněž osobní rekord 19,81s, přidal i rekord oddílu. Středočeši tradičně obhájili vítězství na tomto utkání a Adam si odvezl zlatou medaili. Byla to pro něj velká zkušenost. Účast na takových kvalitních závodech se počítá. Náš oddíl si takových závodníků váží!

Jsme rádi, že k Sofii Rubešové, která na tyto utkání byla v minulosti také nominovaná, navázal i náš další svěřenec.

C:\Users\Eva Šafaříková\Downloads\Mezikraj ml.ž.Jihlava Adam\IMG-20230928-WA0003.jpgC:\Users\Eva Šafaříková\Downloads\Mezikraj ml.ž.Jihlava Adam\IMG-20230928-WA0009.jpg