Jesenický Jarní běh

03.04.2024 16:25

V neděli 24. března se konal Jarní běh na modrém ovále v sousední Jesenici. V chladném počasí přijelo reprezentovat náš oddíl pět malých atletů. Děvčátka Kristýnka Noháčová a Natálka Chmelová měla premiéru na atletických závodech a zvládla to více než skvěle. Kristýnka dokonce zvítězila v běhu na 300 m v nejpočetnější kategorii z 21 dívek a dovezla si domů velký pohár. Natálka obsadila páté místo, za které obdržela diplom a sladkosti. Kája Hofman doběhl na stejné trati ve svém běhu na pátém místě, celkově obsadil pěkné osmé místo.

C:\Users\Eva Šafaříková\Downloads\Jarní běh\20240324_111431.jpgC:\Users\Eva Šafaříková\Downloads\Jarní běh\IMG-20240324-WA0005.jpgC:\Users\Eva Šafaříková\Downloads\Jarní běh\IMG-20240324-WA0002.jpg

V nejmladší kategorii běžel 200 m i nejmenší Táďa Podhradský, který obsadil 11. místo. C:\Users\Eva Šafaříková\Downloads\Jarní běh\IMG-20240324-WA0003.jpgC:\Users\Eva Šafaříková\Downloads\Jarní běh\20240324_104439.jpg

V nejstarší kategorii přípravek si dlouhých 600 m nebála zaběhnout Nikol Rubešová, která vybojovala čtvrté místo.