FINÁLE DRUŽSTEV MLADŠÍHO ŽACTVA STŘ.KRAJE- K.HORA

23.09.2023 09:09

V sobotu 23. září se tři naši atleti zúčastnili finále družstev v Kutné Hoře, opět v barvách Dipoli, za které hostují. Chlapci se blýskli osobními rekordy, které nás velice potěšily. Adam Černý se hladce po vítězství z rozběhu s osobním rekordem 8,12 s probojoval do finále A. Ve finále už neudržel druhou pozici a doběhl čtvrtý. Dan Turza si v rozběhu zaběhl také osobní rekord 8.32 s a postoupil do finále B, které s přehledem vyhrál. Zaperlil i v kouli, kde si rovněž vytvořil osobní maximum 9,68 m a bral čtvrtou příčku. Vůbec nejvíc bodů připsal na konto oddílu Vojta Dus za třetí místo v běhu na 300 m a šesté místo v kouli. Chlapci jeli obhájit prvenství ve štafetě na 4x60 m a to se jim podařilo. Zvítězili v čase 32,74 s před SKP Nymburk a Kutnou Horou.  ASK Dipoli bralo deváté místo z 12. Top oddílů z kraje.

GRATULUJEME CHLAPCŮM K OSOBNÍM REKORDŮM A PĚKNÝM VÝKONŮM!!!

Na základě výkonnosti byl Adam Černý vybrán na mezikrajové utkání do Jihlavy, kde bude reprezentovat ve čtvrtek 28. září náš kraj na 60 a 150 m a jde tím ve stopách naší úspěšné sprinterky Sofie Rubešové. Jsme hrdí na takové atlety, které se u nás v oddíle takto vypracují a náš oddíl reprezentují