Točí TV Nova!!!Domácí zápas Zlatníky - Radlík 26.10.2013 ve 14:30!!!

14.10.2013 09:58

26.10.2013 v 14:30hod. přijďte opět podpořit naše fotbalisty. Navíc se na nás přijede podívat TV NOVA a sestřih z tohoto zápasu zařadí do amatérské sekce sportovních novin!!! Doposud naši borci neprohráli, i když v posledním venkovním zápase uhrali "jen" remízu v Davli 2:2. A po prohře Vestce venku jsme (alespoň na týden) v čele tabulky a aby to tak zůstalo musíme nutně porazit našeho dalšího soupeře z Radlíku. Hosté jsou prý, dle mých informací, hodně tvrdí na míči a soupeři nedají nic za darmo. Tak doufáme, že kluci zabojují a postaví se hostům se stejnou fazónou a přehraje je chytrostí a fotbalovým umem, který jsou zvyklý předvádět. Důležitá je však Vaše podpora fanoušků! Máme pro Vás připravené občerstvení, hudbu i komentovaný zápas. Komu záleží na našem fotbalovém klubu, přijďte nás podpořit. Zlatníky do toho! Hrajeme právě pro Vás "Zlatnické fandy fotbalu" a děkujeme za dosavadní skvělou podporu, velice si toho vážíme. Společně dokážeme znovu vítězit!