Červnové závody

21.06.2020 22:10

 2.KOLO PŘÍPRAVEK – ČELÁKOVICE – 19.6.

 

V pátek 19.června se konalo další kolo přípravek. Tentokrát za deštivého počasí, ale dětem to vůbec nevadilo, užily si to. Na 50m př.velice překvapila Elenka, která se jako jediná v našem týmu se dostala hluboko pod 9s (8.40s). Jako druhá nejlepší byla Emička s časem 9.00s. A na třetím místě nás překvapila maličká Deniska s časem 9.10s. A nemohu zapomenout na ostatní členy v týmu, Vojtu, Viléma, Aničku, Nikolku, Natku, Stellinku, Filipa a Táďu, který se popral  poprvé na překážkách, hlavně s tou poslední .

Ve skoku do dálky se nejlépe dařilo Emičce 335cm. Druhý nejlepší výkon zaznamenala Elenka skokem 330cm. Na třetím místě v týmu se nám umístil Vojta skokem 325cm. Musíme pochválit děti, které skočily za 3 metrovou hranici jmenovitě Denisku, Filipa, Nikolku a Viléma. Trochu to uteklo Aničce, která skočila 297cm. Třetí disciplína byla raketka. Kde konečně z oddílu vynikl chlapec a byl to Vilém s krásným výkonem 28.14m. Emča hodila také daleko 27m. Na hodech však musíme ještě mnoho zapracovat. Na štafetě musím pochválit všechny úseky. Po celou dobu si děti držely 3. a 4. místo. Bylo to velice náročné 8x200m. Nakonec v běhu doběhly na 3 místě. Moc děkujeme paní Niplové za asistenci a dokumentaci i ostatním rodičům děkujeme za asistenci při štafetě.                                                

 

MEDAILOVÝ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽACTVA – 2.7. – KLADNO

Z důvodu bouřek a vytrvalého deště byl přebor staršího žactva v Kolíně  zrušen a přesunut až na 2.7. do Kladna.  Zde se po 2 letech opět Káje podařilo získat medaili na překážkách. Získala stříbrnou medaili pro oddíl tentokrát premiérově v delší trati - 100 m překážek. Ve sprintu na 60 m figurovala ve finále B a vytvořila si letošní nejlepší čas (8,30s) celkově byla sedmá.

                    

DEŠTIVÝ K.PŘEBOR- MLADŠÍ ŽACTVO – 20.6 – KUTNÁ HORA

Třetí týden v červnu se konal krajský přebor mladšího žactva v Kutné Hoře. Opět dětem nepřálo počasí. Tři dívenky a jeden chlapec z oddílu bojovaly v dešti a chladu o finálové umístění ve svých disciplínách. O vlásek finále uniklo Julče K., která si v oštěpu vytvořila pěkný O.R. 21,96 m a skončila v kraji devátá. Štěstí chybělo Ondrovi P., který ve skoku do dálky měl postoupit do finále o.rekordem  442 cm. Ovšem chlapec se stejným výkonem šel místo Ondry, protože měl druhý výkon delší než Ondra. Též bral 9. místo. Finále mu uniklo také ve sprintu, kde svůj běh vyhrál. Do finále postupovalo 12, ale Ondra skončil třináctý s O.R.(8,70s). Sofi R. v překážkách skončila na 14. místě, nepovedl se jí pěkný čas z Roztok. V hladkém sprintu jí finále uniklo o desetinku a bohužel nepředvedla výkon z Roztok, který by ji finálové umístění zajistil. Nezopakovali jsme medailové umístění z předešlých 2 sezón, ale o medaili jsme úplně nepřišli. Do oddílu ji přinesla Kája B. v kategorii starších žákyň.