3.kolo přípravek v Čelákovicích

08.06.2018 12:29

v pátek proběhlo 3.kolo přípravek v Čelákovicích. Sestavili jsme jen jedno družstvo a v příloze se dozvíte jak si naše děti vedly a jak si vedeme po třech kolech. Bohužel jsme jedno kolo úplně vynechali a tím jsme hodně spadli v tabulce. Musím vyzdvihnout Nikču Podhradskou, která má perfektní skokanskou formu a také Julču, která překážky opravdu přeběhla od ostatních, kteří to spíše přelétaly. Kryštof Faltín, který byl s námi úplně poprvé se vůbec mezi ostatními neztratil a jeho výkony s ohledem, že trénuje s námi velmi krátce, byly slušné. Nikolka Baníková, která se na závody podívala také poprvé, byla velmi cennou posilou a to výrazně ve štafetě. Sofi Robson si vytvořila pěkný osobáček v dálce.

 

Podrobné výsledky: III. kolo přípravek 8.6..pdf (88,4 kB)