3. kolo družstev mladšího žactva – Slaný – 4.9.

09.09.2020 11:17

První pátek v září se konalo ve Slaném třetí kolo družstev žactva. Vydali jsme se tam pouze se 3 žákyněmi. Nádherný závod předvedla Karolína Chlaňová, která na trati 600m, vyhrála o 3 setinky před Berounskou závodnicí. Čas 1:52,54 byl velice kvalitní. 

Závod byl velice napínavý. Kája se takticky posouvala před závodnice před sebou, na cílové rovince doběhla další dvě, na šachovnici pak poslední.

 Do oddílu bylo její zásluhou připsáno 11 bodů. Zabodovala i na kouli, kde si vrhla osobní rekord 8,90m a připsala další 2 body za 9. místo.

Další komu se dařilo byla Julča Karbolková, která v kriketu postoupila do finále, kde skončila 6. a zapsala si osobní rekord 39,42 m v míčku a 5 bodů do oddílu. V kouli se probojovala také do finále a připsala 3 body do oddílu.

 

Nikole Podhradské se podařilo doběhnout  na 60 m překážek jako druhá v rozběhu a dokázala se s mezerou poprat ve správném tříkrokovém rytmu, avšak čas na bodování nestačil. Vyhrála svůj běh na 150 m s osobním rekordem, přesto to tentokrát na body nestačilo.  

Sofi R., která v předešlém kole bodovala nejvíce byla kvůli zranění tentokrát v roli diváka. Přijela tým alespoň podpořit. Děvčata si zapsala celkem 21 bodů a ze 16 družstev skončila na 9.místě. Od září do oddílu přišlo mnoho nových dětí a tak příští rok doufáme, že bychom mohli složit družstvo početnější a pokusíme se bojovat o lepší příčky v kraji.

 

Oficiální výsledky jsou na odkaze zde.