1.kolo přípravek

05.06.2020 15:32
Zúčastnili jsme se prvních letošních závodů přípravek v Čelákovicích. Celkem se zúčastnilo 10 dětí, z toho 7 dětí mělo svou premiéru = plno nových osobních rekordů. Tímto k nim gratulujeme Adamovi Černému , Natce Seibertové , Aničce Pánkové , Noře Pánské , Mikešovi Pirníkovi , Viktorovi Pánkovi  a Tadeášovi Lokajovi .
Nejlépe z našeho týmu se dařilo Adámkovi, který i když byl poprvé, tak zaválel ve všech třech disciplínách: na 50 m - 7.70 s se umístil v celkovém počtu 138 závodníků na krásném 10.místě. Na dálce skočil 380 cm a v hodu medicinbalem 590 cm. 
Další šikulka, které se dařilo byla Emička. Hlavně v hodu "zahodila" medicinbal až na 686 cm. Na dálce skočila 350 cm a 50 m zaběhla za 8.50 s. Třetímu se dařilo Vojtíkovi, který překvapil na 50 m s výkonem 8.50 s. Na dálce skočil 330 cm. A v hodu medicinbalem také překvapil výkonem 577 cm.
Ještě nesmím zapomenout na naší nejmladší závodnici Denisku, která výrazně pomohla naší štafetě. A díky její bojovnosti jsme se poprali o třetí příčku ve skupině C. V závodě se jí dařilo hlavně ve skoku do dálky kde skočila 325 cm. A na 50 m se vyrovnala časem 8,50 s staršímu Vojtovi a Emičce.  Jak si můžete z výsledků všimnout náš tým byl věkově nejmladší a přesto se děti nezalekly a daly do toho všechno. Na další kolo věříme, že náš tým posílí a zúčastní se i kluci starší, jako Vojta Pernet a Marek Bartl, kteří by mohli družstvo posunout i o příčky výše.  Držíme pěsti do dalších závodů.