1.kolo přípravek - Čelákovice

03.05.2019 00:00
V pátek 3.5. se konaly první závody přípravek. Přes nepříjemné počasí jelo na závody 19 dětí. To nás moc potěšilo. Vůbec nejlépe se dařilo Káje Chlaňové která skočila 411cm a je to její osobní rekord. Celkem skončila na 9 místě. Na 50m měla 7,90s pořadí 25 opět osobní rekord. V hodu medicinbalem hodila 920cm kde skončila na 3 místě. Krásné bronzové místo s osobním rekordem. Další úspěch měla Sofinka, která běžela 50m za 7,70s pořadí celkem 12. Na Dálce skočila 376cm pořadí 36.V hodu medicinbalem hodila 730cm pořadí 25.A třetím nejlepším ze Zlatníků byl Marek Bartl, který je novým členem a dělá nám radost. Marek skočil do dálky 370cm pořadí 47. 50m běžel za 8.00s pořadí 33. A v hodu medicinbalem hodil  680cm a pořadí 39. Jinak všechny moc chválím.Tento závod byl pro některé i prvním.Musím říci, že to zvládli na jedničku.Jirák Vojtěch, Franta Jirák, Nikolas Vyletal, Barbořík Radan, Stela Niplová, Chlaňová Anička, Faltín Matyáš a Deniska Holečková.Budeme rádi ,když na dalším kole se sejde plný počet závodníků.