2.KOLO PŘÍPRAVEK - PŘÍBRAM

17.05.2024 14:23

V pátek 17. května se v Příbrami konalo druhé kolo přípravek. Na závody nakonec odjelo pouze 6 dětí z oddílu, protože jich dost onemocnělo.

Závodilo se tentokrát v překážkovém běhu na 50 m, skoku do dálky, hodu medicinbalem a štafetě 8x100m.

V bězích zaperlili naši malí chlapci, kteří na překážkách obsadili stupně vítězů a odvezli si ceny a medaile.  Adámek Štyndl zvítězil v kvalitním čase 8,9 s, čímž se zapsal do listiny rekordů oddílu. Porazil i děvčata ze starší kategorie.

Pepa Jelínek obsadil třetí místo na 50 překážek.  Pepa rovněž bral druhé místo v hodu medicinbalem a Adámek se v tomto kole opět umístil na stupních ve skoku do dálky. Skončil třetí kvalitním výkonem 330 cm.

IMG-20240517-WA0036 IMG-20240517-WA0056

IMG-20240517-WA0038 IMG-20240517-WA0032

Ve starší kategorii děvčat Nikol Rubešová běžela překážky o setinku rychleji než Adámek a brala tím osmé místo. Ella Jelínková a Natka Tomášková běžely překážky ve shodném čase za 9,3 s. Ve skoku do dálky Nikol i Ella skočily kvalitní výkon 364 cm, ale osobní rekordy to nebyly. Nikol má skočeno už 379 cm a Ella přes 4 m. Natka Tomášková si však vytvořila osobní rekord 330 cm.