2.kolo přípravek, které proběhlo v Čelákovicích

03.06.2022 21:44
Zúčastnilo se 9 super závodníků, které předem moc chválím za pěkné výkony.
První disciplínou byla netradičně tradiční štafeta 8X50m, děti běžely proti sobě a vůbec se neztratily. Vyhrály svůj rozběh a skončily na 10. místě z 18 týmů s časem 1:09. Předávky se povedly na jedničku a i rychlostně to bylo super.
Další disciplínou byla dálka, ve které v našem týmu dominovala Deniska Holečková, která skočila těsně pod hranici 4m, přesně 398cm. Jako druhý nejlepší výkon zaznamenala Nora Panská, která skočila osobní rekord 341cm. A třetím nejlepším výkonem se může pyšnit Kuba Zmeškal, který skočil 332cm, jestli se nepletu byl na atletických závodech poprvé? Tobík Pospíšil konečně pokořil hranici 3 m, skvělé !!! Dle výsledků všichni děti skákaly moc pěkně!!!
Třetí disciplínou byl hod raketkou, kde jasně dominoval Adam Chocenský, hodil až 34.62m a umístil se v celkovém pořadí ze všech 170 dětí na 6. místě.

Pospíšil Matyáš H 02:26:00 285 18,44 neběžel 6

Celkové výsledky: výsledky_pripravka_2_kolo_03_06_2022_Čelákovice.pdf (399,4 kB)