2.KOLO DRUŽSTEV STARŠÍHO ŽACTVA

24.05.2022 21:42

 

V úterý 24. května se na Edenu konalo druhé kolo družstev žactva. Za oddíl Slávie hostují naši  čtyři nadějní žáci. Tentokrát se zúčastnili všichni a téměř všichni bodovali. Nejvíce body se po nemoci vyšvihla Sofi R., která ve sprintu na 60 m mezi 70 děvčaty přispěla 8 body a třetím místem. Zároveň 8 body přispěla v premiéře na 200 m překážek, kde dosáhla slušného času 32,60 s. Přidala ještě 2 body ve štafetě. Nikča si vylepšila svoje maximum na 200 m překážek o více jak sekundu a bodovala ze sedmého místa. Ve skoku do dálky předvedla své maximum 440 cm, ale na body to mezi 40 děvčaty nestačilo. Mezi žáky se v premiéře disku předvedl Matyáš D. výkonem 26,23 m se umístil na pěkném 4. místě a přispěl 7 body. Obě družstva jak dívek, tak chlapců zvítězila nad silnými kluby Dukly. Jsme moc rádi, že se naši žáci mezi velkými oddíly a atlety neztratí a jsou platnými členy. Matyáš je vůbec nejvíce bodující člen A družstva chlapců a Sofi je se ziskem bodů na místě druhém v A družstvu děvčat. Nikča je nejvíce bodující v družstvu B. 

C:\Users\Eva Šafaříková\Desktop\VideoCapture_20220526-151932.jpg

C:\Users\Eva Šafaříková\Desktop\nikola.jpg