2 kolo. družstev mladšího žactva - Stará Boleslav

12.06.2022 21:58
 V neděli 12.6. proběhly závody družstev ml.žáků a žákyň ve Staré Boleslavi. 
 
Za náš tým vyrazilo 6 dětí. Jmenovitě Adam Černý, Vojta Dus, Miki Pirník, Eliška Říčková, Elenka Šlapáková a Majda Strakošová.
Všechny děti chválíme za pěkné výkony a mnoho bodů, které vybojovaly pro oddíl. Mě i trenérku moc potěšily.
Závody proběhly v duchu osobních rekordů. -  OR
 

 

Vojta nás moc potěšil, když zaznamenal hned 2 OR.  V hodu kriketovým míčkem se dostal do finále s hodem 40.69m a celkově obsadil 6. místo. Druhý OR padl v běhu na 300m, běžel konečně pod hranici 49 s a to 48.98s a celkové 5. místo.  
Eliška po nevydařené výšce nám udělala radost na kouli, kde si hodila OR 9.22m a dostala se do finále, kde brala 5 bodů za pěkné 6.místo. Ve výšce nakonec dělené 5. místo.
Adámek zaperlil, když se dostal s OR 8.73s na 60m do Finále A. Tam bral 6 bodů za 5. místo. Na kriketu se dostal hladce do finále hodem 38.34m, ale 40 m hod ze Zlatnického víceboje nezopakoval, připsal oddílu 4 body za hod.
Miki potěšil ve vrzích, v premiéře ve vrhu koulí hodil 5.70 m a připsal 1 bod.
Elenka jako jediná šla tři disciplíny a to výšku, dálku a hod kriketovým míčkem. V hodu sice nepředvedla své maximum, ale umístila se na krásném 4. místě za výkon 37.79m. Ve výšce své maximum z Edenu nezopakovala, v dálce OR 378 cm, ale na body to nestačilo.
Majda byla poprvé na větších závodech a sbírala zkušenosti do dalších bojů a to hlavně v hodech.

Ještě jednou moc gratulujeme k úspěchům a děkujeme za reprezentaci oddílu.
Bodový zisk:
Eliška 10.5b
Adam 10b
Vojta 7b
Ela 7b
Miki 1b
Majda 0b
 
Děvčata se umístila na 6. místě a chlapci na místě pátém. 
 
 

       Zde je odkaz: