2.kolo družstev mladšího žactva – Beroun

05.05.2023 13:35

 

Druhé kolo družstev mladšího žactva se konalo 5.5. v Berouně. Vydalo se tam 5 dětí z našeho oddílu, aby doplnilo týmy Dipoli.

Největší osobní úspěch zaznamenal Adam Č., který se dostal opět do finále A na 60 m, kde skončil po nádherném souboji na druhém místě v osobním rekordu 8,35 s.  

Danielovi T. se opět dařilo v kouli. Prvním pokusem hned osobní rekord 9.40 m. Dan se ovšem musel spokojit se čtvrtým místem, i tak je to krásný výsledek a hodně bodů do týmu.

 

 

Vojta D. zaznamenal svůj zatím nejlepší osobní úspěch v běhu na 300 m. Celou dobu dotahoval svého rivala, kterého sice nepředběhl, ale doběhl  v kvalitním osobním rekordu  44,75 s a celkově na šestém místě. Vytvořil tím rekord oddílu na 300m. Ve vrhu koulí nezaznamenal zlepšení, ale skončil za Danem na 5. místě, do oddílu putovalo 6 bodů.

Na závěr neuvěřitelný úspěch ve štafetě 4x 300 m. Kluci ve složení Adam, Dan, Vojta a Kryštof (Dipoli) -  VYHRÁLI v čase 3:10:00 min. GRATULUJEME!!!

Ale v týmu děvčat Dipoli máme i naše děvčata a to Majdu S. a Miu V. Obě žákyně závodí ve společných disciplínách a to ve vrhu koulí, hodu kriketovým míčkem a doplňkově sprint na 60 m. Majdě se dařilo na kouli, kde si udělala osobní rekord 6,95 m. Mie se dařilo v hodu kriketovým míčkem, kde hodila už za dvacetimetrovou hranici, přesně 20,22 m.

 

Vojta Dus byl nejvíce bodující v týmu DipoII. Připsal 10 bodů,  Adámek byl třetí nejvíce bodující,  přispěl 9 body. 

Tým chlapců skončil na KRÁSNÉM 3. místě. Další kolo nás čeká 9.6. na Kladně.

 

výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/68442/535