Vážení sportovní příznivci,

Od září můžeme využívat naše nové multifunkční hřiště.

Hřiště je otevřené pro všechny občany, a pro jeho využívání platí pravidla, která jsou odsouhlasena zástupci Sokola i obce.

Celé znění pravidel si můžete přečíst Sokol - Provozní řád multifunkčního hřiště ve sportovním.docx (17 kB)

Chystáme pro vás rezervační systém a také, až se situace uklidní, nějaké turnaje.

Výsledky přípravných utkání

02.03.2020 16:59
Náš A tým už sehrál několik přípravných utkání, všechna na umělé trávě, a prozatím se mu výsledkové daří. Všechna tři utkání zatím vyhrál, ale vždy to byla pěkná přestřelka. Je vidět, že naši hráči jsou dobře fyzicky připraveni, protože všechna utkání rozhodli ve druhém...

Valná hromada

22.01.2020 20:36
Zveme všechny členy, příznivce a přátele sportu na Valnou hromadu, která se koná 15.2.2020 od 14hod. ve sportovním klubu na hřišti ve Zlatníkách.
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>