Vážení sportovní přátelé,

v současné situaci vás prozatím nemůžeme pozvat na první jarní zápasy našich družstev a ani neumíme říci, které akce se budou v nejbližších dnech konat.

To ale nebrání tomu, abychom vás informovali o akcích, o kterých jsme přesvědčeni, že už se konat budou a na které se můžete přihlásit už teď.

Jednou je už tradiční příměstský tábor. Tábor je naplněn různými, nejen sportovními aktivitami. Více informací, pozvánku i přihlášku na tábor naleznete zde.

Další je největší atletické klání malých atletů ve Zlatníkách a okolí, a to již pátý ročník Zlatnického víceboje. Zase se těšíme na plný stadion a krásné atletické výkony. Bližší informace o této akci najdete na tomto odkazu.

O dalším vývoji a změnách vás budeme informovat.

Váš Sokol

Příměstský tábor 2019

19.03.2019 09:45
O prázdninách proběhl již 3.ročník příměstského tábora Běhálku. Shrnutí a foto z akce najdete v sekci Atletický oddíl "Běhálek" > Akce .
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Na jakou akci konanou na hřišti ve Zlatníkách se letos nejvíc těšíte?

Fotbalová utkání (15)

Zlatnický víceboj (342)