!! DOČASNÉ OMEZENÍ PROVOZU MULTIFUNKČNÍHO HŘIŠTĚ !!

Na základě nařízení vlády o omezení volného pohybu osob se provoz na tomto MFH od čtvrtka 22. října 2020 upravuje takto:

Na každém ze dvou tenisových dvorců mohou být najednou pouze 2 osoby –  v případě tenisu lze tedy hrát na obou dvorcích max. dvouhru, nikoliv čtyřhru.

To znamená, že na celé ploše MFH mohou najednou sportovat pouze 4 osoby, na každém dvorci po dvou.

Porušením těchto pravidel se dotyční vystavují možnému postihu ze strany Policie ČR.

Toto opatření platí až do odvolání.

__________________________________________________

Vzhledem k blížícímu se zavedení „zimního času“ a dřívějšího stmívání, správce hřiště nebo člen výboru SK Sokol Zlatníky může na požádání zapnout na MFH umělé osvětlení. Tato služba bude zpoplatněna částkou 100 Kč za jednu hodinu svícení.

Nábor mladých atletů

A pominou současná omezení rádi do našeho atletického oddílu přivítáme děti ročníků 2008-2009, které rády sportují, běhají a chtěli by zkusit atletiku.

V této kategorii, narozdíl od ostatních kategoriíí, nám chybí několik atletů pro sestavení týmu, který by za náš oddíl bojoval v krajských soutěžích.

Zlatnický víceboj přesunut

20.04.2020 10:23
Z důvodu aktuální nejisté situace jsme 5. ročník zlatnického víceboje přesunuli na 13.9.2020. Bude ve stejném formátu a elektronické přihlašování spustíme v srpnu. Sledujte naše stránky, včas vás budeme informovat.

Zlatnická víceboj a příměstský letní tábor

19.03.2020 17:38
Už tradičně se i letos konají akce Zlatnický víceboj a příměstský letní tábor. Na obě akce se již můžete přihlásit.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>