Vážení sportovní přátelé,

v současné situaci vás prozatím nemůžeme pozvat na první jarní zápasy našich družstev a ani neumíme říci, které akce se budou v nejbližších dnech konat.

To ale nebrání tomu, abychom vás informovali o akcích, o kterých jsme přesvědčeni, že už se konat budou a na které se můžete přihlásit už teď.

Jednou je už tradiční příměstský tábor. Tábor je naplněn různými, nejen sportovními aktivitami. Více informací, pozvánku i přihlášku na tábor naleznete zde.

Další je největší atletické klání malých atletů ve Zlatníkách a okolí, a to již pátý ročník Zlatnického víceboje. Zase se těšíme na plný stadion a krásné atletické výkony. Bližší informace o této akci najdete na tomto odkazu.

O dalším vývoji a změnách vás budeme informovat.

Váš Sokol

Domácí utkání "A"týmu

07.11.2019 10:58
I poslední podzimní utkání Áčka se bude hrát na hřišti v Rudné. Minule se nám tam moc nedařilo, tak snad to 16.11. v zápase se Zbuzany napravíme. Ještě jednou se omlouváme našim příznivcům.
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Na jakou akci konanou na hřišti ve Zlatníkách se letos nejvíc těšíte?

Fotbalová utkání (15)

Zlatnický víceboj (342)