Na prázdniny a na září jsou v areálu fotbalového hřiště naplánované další akce, sportovní i kulturní. Doufáme, že pro ně budou příhodné podmínky a všichni návštěvníci si je užijí.

ČERVENEC

Pátek 3.7.      21.30hod.          Letní kino -  film "Poslední aristokratka"

Čtvrtek 16.7.   21.30hod.       Letní kino (program bude upřesněn, sledujte nástěnky v obci a náš web)

SRPEN

Sobota 1.8.   10.30hod.            Přátelský zápas: ZLATNÍKY A – CHOLUPICE A

13.00hod.            Přátelský zápas: ZLATNÍKY B – CHOLUPICE B

Pátek 7.8.      21.30hod.         Letní kino (program bude upřesněn, sledujte nástěnky v obci a náš web)

Čtvrtek 20.8.      21.30hod.    Letní kino (program bude upřesněn, sledujte nástěnky v obci a náš web)

ZÁŘÍ

Sobota 12.9.       9.00hod.             HASIČI: Memoriál

Neděle 13.9.      10.00hod.            5. ročník  Zlatnického víceboje

Zlatnická víceboj a příměstský letní tábor

19.03.2020 17:38
Už tradičně se i letos konají akce Zlatnický víceboj a příměstský letní tábor. Na obě akce se již můžete přihlásit.

Výsledky přípravných utkání

02.03.2020 16:59
Náš A tým už sehrál několik přípravných utkání, všechna na umělé trávě, a prozatím se mu výsledkové daří. Všechna tři utkání zatím vyhrál, ale vždy to byla pěkná přestřelka. Je vidět, že naši hráči jsou dobře fyzicky připraveni, protože všechna utkání rozhodli ve druhém...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>