Vážení sportovní příznivci,

Od září můžeme využívat naše nové multifunkční hřiště.

Hřiště je otevřené pro všechny občany, a pro jeho využívání platí pravidla, která jsou odsouhlasena zástupci Sokola i obce.

Celé znění pravidel si můžete přečíst Sokol - Provozní řád multifunkčního hřiště ve sportovním.docx (17 kB)

Chystáme pro vás rezervační systém a také, až se situace uklidní, nějaké turnaje.

Červnové závody

19.07.2020 22:23
Červen byl bohatý na atletické závody. Na všech zůčastněných byla znát veliká chuť závodit. Naši atleti se zůčastnily nejdříve 2.kola přípravek v Čelakovicích, deštivých závodů krajského přeboru mladšího žactva a také kvůli počasí odkládanému přeboru žactva v Kladně. Více o závodech najdete na...

Překážkový víceboj