Vážení sportovní přátelé,

na základě dohody s OÚ Zlatníky-Hodkovice bude multifunkční hřiště opět otevřeno, ale je nutné bezpodmínečně dodržovat všechna opatření.

Zejména jde o počet osob na sportovišti. Tento je stanoven na maximálně 4 lidi na kurt. Je možné provozovat jen bezkontaktní sporty.

Opět je možné využívat rezervační formulář.

íce informací najdete na vývěskách na hřišti.

Váš Sokol Zlatníky

Domácí utkání "A"týmu

07.11.2019 10:58
I poslední podzimní utkání Áčka se bude hrát na hřišti v Rudné. Minule se nám tam moc nedařilo, tak snad to 16.11. v zápase se Zbuzany napravíme. Ještě jednou se omlouváme našim příznivcům.

Mistrovství České republiky v seniorském fotbale

08.10.2019 11:00
Na strahovském stadionu proběhl 27. 9. další ročník Mistrovství České republiky v seniorském fotbale. II. MČR seniorů opět ukázalo, že i ve věku 60+ je možné hrát fotbal – fotbal v chůzi. Letošní ročník MČR ve walking fotbalu nabídl mimojiné i VIP souboj se dvěma velikány českého fotbalu. Před...
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>