Vážení sportovní přátelé,

na základě dohody s OÚ Zlatníky-Hodkovice bude multifunkční hřiště opět otevřeno, ale je nutné bezpodmínečně dodržovat všechna opatření.

Zejména jde o počet osob na sportovišti. Tento je stanoven na maximálně 4 lidi na kurt. Je možné provozovat jen bezkontaktní sporty.

Opět je možné využívat rezervační formulář.

íce informací najdete na vývěskách na hřišti.

Váš Sokol Zlatníky

Valná hromada

22.01.2020 20:36
Zveme všechny členy, příznivce a přátele sportu na Valnou hromadu, která se koná 15.2.2020 od 14hod. ve sportovním klubu na hřišti ve Zlatníkách.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok.

12.12.2019 13:50
Všem našim členům, příznivcům i ostatním spoluobčanům přejeme krásné a pohodové svátky a stejně tak pohodový rok 2020. V roce 2020 se budeme snažit vás zase bavit nejen výkony na hřišti nebo závodní dráze, ale i dalšími kulturními akcemi, které sami nebo společně s jinými subjekty naší obce budeme...
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>