Vážení sportovní příznivci,

Od září můžeme využívat naše nové multifunkční hřiště.

Hřiště je otevřené pro všechny občany, a pro jeho využívání platí pravidla, která jsou odsouhlasena zástupci Sokola i obce.

Celé znění pravidel si můžete přečíst Sokol - Provozní řád multifunkčního hřiště ve sportovním.docx (17 kB)

Chystáme pro vás rezervační systém a také, až se situace uklidní, nějaké turnaje.

Mistrovství České republiky v seniorském fotbale

08.10.2019 11:00
Na strahovském stadionu proběhl 27. 9. další ročník Mistrovství České republiky v seniorském fotbale. II. MČR seniorů opět ukázalo, že i ve věku 60+ je možné hrát fotbal – fotbal v chůzi. Letošní ročník MČR ve walking fotbalu nabídl mimojiné i VIP souboj se dvěma velikány českého fotbalu. Před...

Příměstský tábor 2019

19.03.2019 09:45
O prázdninách proběhl již 3.ročník příměstského tábora Běhálku. Shrnutí a foto z akce najdete v sekci Atletický oddíl "Běhálek" > Akce .
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7