!! DOČASNÉ OMEZENÍ PROVOZU MULTIFUNKČNÍHO HŘIŠTĚ !!

Na základě nařízení vlády o omezení volného pohybu osob se provoz na tomto MFH od čtvrtka 22. října 2020 upravuje takto:

Na každém ze dvou tenisových dvorců mohou být najednou pouze 2 osoby –  v případě tenisu lze tedy hrát na obou dvorcích max. dvouhru, nikoliv čtyřhru.

To znamená, že na celé ploše MFH mohou najednou sportovat pouze 4 osoby, na každém dvorci po dvou.

Porušením těchto pravidel se dotyční vystavují možnému postihu ze strany Policie ČR.

Toto opatření platí až do odvolání.

__________________________________________________

Vzhledem k blížícímu se zavedení „zimního času“ a dřívějšího stmívání, správce hřiště nebo člen výboru SK Sokol Zlatníky může na požádání zapnout na MFH umělé osvětlení. Tato služba bude zpoplatněna částkou 100 Kč za jednu hodinu svícení.

Nábor mladých atletů

A pominou současná omezení rádi do našeho atletického oddílu přivítáme děti ročníků 2008-2009, které rády sportují, běhají a chtěli by zkusit atletiku.

V této kategorii, narozdíl od ostatních kategoriíí, nám chybí několik atletů pro sestavení týmu, který by za náš oddíl bojoval v krajských soutěžích.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok.

12.12.2019 13:50
Všem našim členům, příznivcům i ostatním spoluobčanům přejeme krásné a pohodové svátky a stejně tak pohodový rok 2020. V roce 2020 se budeme snažit vás zase bavit nejen výkony na hřišti nebo závodní dráze, ale i dalšími kulturními akcemi, které sami nebo společně s jinými subjekty naší obce budeme...

Domácí utkání "A"týmu

07.11.2019 10:58
I poslední podzimní utkání Áčka se bude hrát na hřišti v Rudné. Minule se nám tam moc nedařilo, tak snad to 16.11. v zápase se Zbuzany napravíme. Ještě jednou se omlouváme našim příznivcům.
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>