Áčko - dílčí výsledky

                                    A2A - III. třída - skupina A"

Datum   Čas Kolo Domácí   Hosté Výsledek Branky
23.8.2014 17:00 1. Slapy - Zlatníky A 1:4 (1:3) Kadlec 3, Krysta
30.8.2014 17:00 2 Zlatníky A - Davle 1:4 (0:2) Milan Šlingr
7.9.2014 17:00 3 Hradištko "B" - Zlatníky A 0:9 (0:4) 4x Kadlec, Laboutka 2, Lancz, Gruber, Barvínek
13.9.2014 17:00 4 Zlatníky A - Radlík 9:1 (5:1) 3x Kadlec, 3x Barvínek, Dušek, Lancz, Śmejkal
20.9.2014 16:30 5 Klínec - Zlatníky A 1:8 (1:2) Kadlec 3, Barvínek, Pillman, Dušek, Šmejkal,Laboutka
28.9.2014 16:30 6. Jíloviště B - Zlatníky A 1:1 (0:1) Kadlec
4.10.2014 16:30 7. Zlatníky A - Hvozdnice B 6:0 (2:0) Kadlec, Laboutka 2, Šmejkal 2, Zelenka
11.10.2014 16:00 8. Vrané - Zlatníky A 1:4 (0:2) Kadlec 2, Laboutka 2
18.10.2014 15:30 9. Zlatníky A - Libeř 2:0 (1:0) Kadlec 2
25.10.2014 14:30 10. D. Jirčany - Zlatníky A 0:1 (0:1) J. Gyomber
1.11.2014 14:00 11. Zlatníky A - Zvole B 6:4 (5:2) V. Koška, O. Kadlec 3, L. Laboutka, M. Jón
8.11.2014 13:30 12. Krňany - Zlatníky A 1:2 (0:1) D. Tobolář
Datum   Čas Kolo Domácí   Hosté Výsledek Branky
21.3.2015 15:00 14. Zlatníky A - Slapy 1:1 (0:1) Lancz
28.3.2015 15:00 15. Davle - Zlatníky A 1:1 (1:0) Laboutka
4.4.2015 16:30 16. Zlatníky A - Hradištko "B" 4:1 (1:1) 2x Tax, Kadlec, Zelenka
11.4.2015 16:30 17. Radlík - Zlatníky A 1:1 (1:0) O. Kadlec
18.4.2015 17:00 18. Zlatníky A - Klínec 3:0 (0:0) 3x O. Kadlec
25.4.2015 17:00 19. Zlatníky A - Jíloviště B 5:0 (0:0) 2x Kadlec, 2x Laboutka, Dušek
3.5.2015 Ne 17:00 20. Hvozdnice B - Zlatníky A 0:4 (0:1) 3x Kadlec, Laboutka
9.5.2015 So 17:00 21. Zlatníky A - Vrané 7:1 (4:0) 2x Kadlec, 2x Tax, 2x J. Gyomber, T. Smola
16.5.2015 So 17:00 22. Libeř - Zlatníky A 3:1 (1:1) L. Laboutka
23.5.2015 So 17:00 23. Zlatníky A - D. Jirčany 1:1 (0:1)  M. Zelenka
31.5.2015 Ne 17:00 24. Zvole B - Zlatníky A 0:2 (0:0) M. Zelenka, P. Hausler
6.6.2015 So 17:00 25. Zlatníky A - Krňany 3:1 (1:1) P. Hausler, T. Šmejkal, M. Šlingr
14.6.2015 Ne 17:00 26. Jesenice B - Zlatníky A 0:1 (0:1) O. Kadlec

Přípravné zápasy: 

Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek Branky
31.7.2014 Čt 18:30 SK Jílové Zlatníky 3:2 (2:0) Ondra Kadlec, Patrik "Bourák"Dušek
2.8.2014 So 14:00 Zlatníky SK Kosova Hora 2:5 (2:3) Ondra Kadlec, Patrik Lancz
7.8.2014 Čt 19:00 Týnec nad Sázavou Zlatníky 3:2 (-:-) Ondra Kadlec, Tomáš Smola
9.8.2014 So 17:00 Zlatníky Milín A 2:0 (1:0) Lukáš Laboutka 2
13.8.2014 St 18:00 Spartak Příbram Zlatníky 0:5 (0:1)  Kadlec 4, Agent 1
17.8.2014 Ne 18:00 Zlatníky Průhonice 6:0 (3:0)  
28.8.2014 Čt 17:30 D. Břežany "A" Zlatníky  3:5 (1:1) Kadlec 4, Dušek 1 (Pohár OFS Praha Západ)
10.9.2014 St 17:30 Zlatníky "A" Choteč 2:1 (1:0) Kadlec 2 (Pohár OFS Praha Západ)
Datum Den Čas Domácí Hosté Výsledek Branky Pozn.
10.1.2015 So    16:00 ZlatníkyA Vestec B 5:1 (1:1) Šmejkal 2x,Špaček,Polák,Tobolář Hřiště:Mikulova Praha Opatov
31.1.2015 So 16:00 Zlatníky A D. Břežany 11:1 (4:1) 5x Šmejkal, 2x Kadlec, Laboutka, Gyomber, 2x Lupínek Hřiště:Mikulova Praha Opatov
7.2.2015 So 16:00 Zlatníky A Kosova Hora 4:1 (3:1) Laboutka, 2x Polák, Kadlec Hřiště:Mikulova Praha Opatov
14.2.2015 So 16:00 Zlatníky A Krhanice 8:2 (2:1)    5x Kadlec, 2x Gyomber, Hausler Hřiště:Mikulova Praha Opatov
18.2.2015 St     Spartak Příbram A Zlatníky A 3:3 (3:0) 2x Kadlec, Laboutka  
19.2.2015 Čt   Blatná     Zlatníky A 1:16 (0:9) 5x Laboutka, 3x Kadlec, 3x Šubrt, 2x Gyomber, 2x Schafer, Tobolář  
21.2.2014 So 16:00 Zlatníky A Týnec nad Sázavou A 3:4 (2:4) 2x Kadlec, Polák Hřiště:Mikulova Praha Opatov
26.2.2015 Čt 18:30 Kačerov Zlatníky A 2:4 (1:2) 2x Kadlec, 2x Polák  Hřiště:ABC Kačerov Bráník
1.3.2015 Ne 11:30 Dubeč Zlatníky A 4:0 (0:0)    Hřiště:Turínská ulice.PRAHA- PETROVICE
8.3.2015 Ne 11:30 Zlatníky A Ďáblice B 0:13 (0:7)    Hřiště:Turínská ulice.PRAHA- PETROVICE
15.3.2015 Ne 11:30 Praga Zlatníky A      Hřiště:Turínská ulice.PRAHA- PETROVICE