2013/2014

Slovo na konec sezony….

Letošní sezonu naši fotbalisté ukončili famózním vítězstvím 5:1 nad postupujícím týmem 3. třídy skupiny A - Viktorií Vestec. Potvrdili tak svojí dlouhodobě stabilní formu a chuť vyhrávat i v nesrovnatelně skromnějších podmínkách, než jaké má např. vestecký oddíl.

Pod vedením zkušeného trenéra ing. J. Pulce, vynikajícího kapitána J. Gyombera a nejlepšího střelce celé soutěže „ kouzelníka „ O. Kadlece, šel celý náš tým v podzimní, ale i téměř v celé jarní části soutěže od vítězství k vítězství. V souladu s cílovým plánem tak plnil trenérské zadání - tvořivou hrou bojovat o postup. V několika zápasech se ale bohužel našim svěřencům staly osudnými, větší marodka ve spojení s únavou. Tři kola před koncem soutěže už bylo zřejmé, že z boje o postup do 2. třídy je již „pouze“ boj o prestiž, ve kterém náš tým jednoznačně zvítězil.

Děkujeme tímto všem sponzorům, bez jejichž „pomoci“ by to bylo těžší, fanouškům za trpělivost a věrnost a samozřejmě hráčům za skvělé sportovní výsledky a výbornou reprezentaci celé naší sportovní obce.

Do nového soutěžního ročníku půjdeme se stejným mottem - přinášet divákům atraktivním fotbalem radost ze hry, vyhrávat, ale vždy fair play. Nejen při sportovních utkáních.

 

 

Členové výboru TJ Sokol Zlatníky