Tréninkový plán

Tréninky pro sezonu 2019/2020 začínají 27.7. 2019 společně pro A i B tým. Treninky jsou každé úterý a čtvrtek, přípravné zápasy jsou plánované na víkendy.

Hodnocení loňské sezóny 2018/2019

Sezóna by se dala zhodnotit „konec dobrý, všechno dobré“. Ale postupně.

Jarní sezóna začala remízovým zápasem v Psárech, kde se bohužel ukázala největší naše slabina jarních zápasů – proměňování gólových šancí po dobře vypracovaných akcích. Většinu utkání jsme odehráli vyrovnaně, žádný tým nás nepřehrál, krom domácí druhé půle se Štěchovicemi. Soutěž byla nezvykle vyrovnaná i díky podivným výsledkům. Proto se stalo, že jsme hráli do posledního kola o udržení v soutěži.

A lepší závěr to nemohl být. Před televizní kamerou u sousedů v Dolních Břežanech jsme odehráli pro zlatnický fotbal utkání roku. Výhrou 6:3 jsme si udrželi okresní přebor i pro příští rok.

V nové sezóně bychom se chtěli pohybovat v horní polovině tabulky a vyvarovat se bojům o sestup. V tom by nám měli pomoci bývalý ligový kanonýr a hráč Sparty Marek Kincl a jeho syn Marek Kincl ml. Oba přichází ze Zbuzan. Kádr se nám jinak podařilo udržet i po dobré reklamně zlatnického fotbalu v televizním utkání.

Roman Janoušek

Trenér A týmu