Mladší žáci

Okresní přebor mladší žáci (Praha - západ)

Trenéři:

Hl. trenér: Miroslav Jón, emal: mirekjon@seznam.cz, tel: 773 141 006

Trenér mládeže: Tomáš Klíma, winner@seznam.cz tel: 737 113 951

Asistent trenéra: Václav Jirout

Vedoucí mužstva: Zuzana Jónová, email: zuzka.jonova@seznam.cz, tel: 607 964 901

Tréninky v tělocvičně:

Úterý:     18:30 - 19:30

Čtvrtek:  17:30 - 19:00

Oznámení pro rodiče žáků: Příspěvky ve výši 1000 Kč odevzdávejte vedoucím před nebo po zápase.  Děkujeme!

Podmínky pro nábor nových žáčků jsou k nahlédnutí ZDE!

Oznámení pro rodiče žáků :

Příspěvky ve výši 1000 Kč odevzdávejte prosím vedoucím před nebo po zápase.  Děkujeme! SK Sokol Zlatníky

(z této částky se hradí praní dresů, nákup vody na zápasy, údržba hřiště...atd.)

1.termín splacení je vždy do 15.10.

2.termín splacení je vždy do 15.4.

Vzhledem k tomu, že i nadále jsme nejlevnější v širokém okolí, doufáme že to pro vás nebude zásadní problém a i v nadcházejících letech nám uchováte svou přízeň.

Děkujeme za pochopení, Váš  Sokol Zlatníky

Vážení rodiče od 1.1.2012 vydala Fotbalová Asociace České Republiky ( FAČR ) nové směrnice týkající se členství ve FAČR, kdy jsme povinni za každého malého fotbalistu uhradit členský příspěvek.

Upozornění pro rodiče žáčků

Od podzimní fotbalové sezony budou stanoveny pevné termíny pro placení žákovských příspěvků na obě pololetí.

Podzim: vždy do 15.10.

Jaro:      vždy do 15.4.