Zlatníky - Jíloviště B 5:0 (3:0)

30.09.2013 21:40

V sobotu 28.9.2013 v 16:30 nastoupili naši borci k dalšímu. utkání ve III. třídě a opět bodovali naplno! Kapitánskou pásku si opět nasadil Pepa Gyomber.  Kluci  začali opatrně, ale postupně si začali vytvářet slušné šance. V 18. minutě byl náš trenér p. Pulec vykázán na tribunu, když se vzepřel lhostejnosti rozhodčího při dvojnásobném offsidu soupeře, který pomezní správně odmával. Od té doby už měl zápas poměrně jednoznačný průběh, i když soupeř si pár šancí také vytvořil, ale na svém místě byl jistý Pavel Makovský. Ve 30. minutě dal první gól po krásné akci Ondra Kadlec a za dalších deset minut přidal další. Těsně před koncem poločasu se ještě trefil Jarda Šubrt a zápas byl víceméně rozhodnutý. Za zmínku stojí už jen žlutá karta Tomáše Smoly z úvodu zápasu za protesty.

Po půlce se v 47. min. trefil krásně Míra Jón. v 56. min. střídal Tomáš Smola (ze hry) za Tomáše Jiráska (do hry) a o deset minut později výměna Míry Jóna (ze hry) za Milana Šlingra. v 69 min. se prosadil podruhé i Jarda Šubrt. V závěru utkání 77. min. už jen kosmetické střídání za rozhodnutého stavu na postu brankáře - skvěle chytající Pavel Makovský (ze hry) za Petra Kalivodu.

Zisk 3 bodů do tabulky, kde jsme si udrželi druhé místo je skvělý výsledek. Děkujeme všem divákům za podporu a těšíme se na Vás zase u domácího zápasu v sobotu 12.10. v 16:00 kdy přivítáme Hvozdnice B!!!

Lajny: Jirka Bůžek, Tonda Růžička

Váš Jirka "Brutus" Zíka