Záznam On-line reportáže ze 3. kola zápasu Okresního přeboru Zlatníky A - Psáry A 8:0 (4:0) 10.9.2016 (17:00)

10.09.2016 19:54

10.9.2016 (17:00hod.) on-line přenos Okresního přeboru 3. kolo:
Zlatníky A - Psáry A 8:0 (4:0) Konec zápasu

Vítejte u dalšího domácího zápasu našeho A-týmu, který po dvou kolech drží první místo se ziskem 6 bodů a skórem 11:3. Soupeři patří zatím 10. místo s jedním bodem a skóre 1:4. Doufáme, že naši potvrdí body doma a udrží i po třetím kole skvělý vstup do sezóny. Přijdte nás podpořit, těšíme se na Vás a atmosféru na hřišti ve Zlatníkách.

Sestava domácí:
David Tax
Kadlec Ondřej
Pillmann Patrik
Patrik Lancz (K)
Lukáš Laboutka
Janoušek Roman
Jaromír Jindráček
Lukáš Tomášek
Robert Gruber
Ondřej Szabo
Josef Gyomber
_____________
Tomáš Smola
Bůžek Jiří
David Tobolář
Tomáš Klíma

Začal první poločas
Naši nastustupují v kanárkově zelených drezech a soupeř v modro-bílých. Naši fotbalisti začali v dobrém tempu, ale musíme si dát pozor na zbytečné chyby a brejky, na které soupeř bude čekat.
13" ŽK č. 9 domácí J. Gyomber za faul na soupeře
14" 1:0! krásnou ránou z jedný ze vzduchu propálil soupeřova golmana nakompromisně a otevřel skore dnešního zápasu
17" 2:0! O. Kadlec z volného přímého kopu krásně zavěsil podruhé v rozmezí dvou minut po faulu, ve kterém ho zastavil na hranici šestnáctky hostující hráč nedovoleným zákrokem. Krása!
21" nařízená penalta proti soupeři za ruku v pokutovém území
21" 3:0! Lukáš Tomášek č. 12 se postavil na značku pokutového kopu a s přehledem proměnil a určil prozatimní skóre tohoto zápasu na rozdíl už 3 branek
28" 4:0! po vybojovaném míči O. Kadlece z levé strany udeřil opět Lukáš Tomášek technickou střelou na vzdálenější tyč a i když z úhlu, nádherně trefil a vedeme již o 4 branky
28" ŽK hostí hráč č. 11
33" L. Laboutka ve velké šanci, naneštěstí ránu po zemi trefil rukavicema host. golman a vytěsnil se štěstím mimo tyče
v závěru poločasu O. Kadlec je evidentně při chuti a na 2x vyděsil hostující 44" obranu, bohužel bez golové koncovky

45" Poločas 4:0
vylosována klobása, reprezentační tenisový drez s podpisem P. Kvitové a půllitr Plzeňského Prazdroje
70 platících diváků

Začal 2. poločas.
46" hned z úvodního rozehrání O. Kadlec z půlky vypálil na host. golmana a málem jej překvapil :-)
Poločasové střídání ze hry č. 14 L. Laboutka a do hry č. 4. David Tobolář
50" 5:0! po krásné akci Lukáš Tomášek potřetí propálil host. golmana po zemi krásnou střelou
58" 6:0! R. Janoušek dorazil střelu O. Kadlece, kterou golman jen vyrazil před sebe a je to už o šest branek
67" 7:0! Jaromír Jindráček č. 11 z pravé strany vymýchal obranu a prostřelil vše co mu stálo v cestě.
71" střídání domácí - ze hry č. 12. L. Tomášek a do hry č. 2 Jiří Bůžek
73" střídání domácí - ze hry č. 8 P. Pillmann a do hry č. 13 Tomáš Smola
74" 8:0! po chybě hostující obrany zvyšuje hráč domácích č. 3. Roman Janoušek už tak impozantní skóre. :-)

90" konec zápasu 8:0 (4:0) - Lukáš Tomášek Hattrick!!!

Dnes to byl krásné fotbalové odpoledne. I přes mnoho neproměněných šancí z naší strany je výsledek krásný a pro fanouška pastva pro oko i pro duši. Hoši děkujem! Jsem hrdý, že jsem fanouškem SK Sokola Zlatníky!
Náš A-tým nastoupí už tuto středu do pohárového zápasu v Měchenicích od 17:30, tak kdo můžete, pojeďte s námi zafandit v 2. kole poháru OFS.

O víkendu nás čeká další domácí zápas tentokráte B-týmu tj. v Neděli 18.9.2016 od 16:30 proti týmu Zvole B! Jste všichni vítáni!

Krásný zbytek víkendu a od mikrofonu a od klávesnice se loučí za SK Sokol Zlatníky Jirka "Brutus" Zíka :-)