Volby do zastupitelstva obce Zlatníky - Hodkovice

26.10.2010 10:29

Letos jsme se po dlouhých osmi letech aktivně zúčastnili voleb do obecního zastupitelstva jako sdružení nezávislých kandidátů pod názvem  „Sportovci za rozvoj a prosperitu obce Zlatníky – Hodkovice“. Sestavili jsme kandidátku z členů výboru Sokola a z našich fotbalových příznivců – jmenovitě Antonín Růžička,  Eva Rodová, Roman Procházka, Robert Paradi, Martin Kopal a Jiří Bůžek. Děkujeme všem občanům, kteří nás ve volbách podpořili a díky jejichž hlasům byli do obecního zastupitelstva zvoleni 2 naši kandidáti – Jirka Bůžek a Tonda Růžička. Moc jim blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v práci pro obec i hodně sil pro podporu dalšího rozvoje sportu a ostatních volnočasových aktivit občanů naší obce Zlatníky – Hodkovice.