Slovo trenéra B-týmu k nedělnímu zápasu 2.8.2014 proti Čestlicím

07.08.2014 10:17

Pár slov k nedělnímu zápasu týmu "B" - Vzhledem k nepříznivímu počasí přišlo hodně fanoušků a myslím, že když mluvím za celý tým, tak jim musíme poděkovat za mimořádnou kulisu, která se tu dlouho neviděla, takže všem moc i osobně děkuju, že přišli podpořit kluky a na těchto to bylo vidět. Hráli jsme s Čestlicema. Někteří proti nim hráli minulý rok na umělé trávě na Vyšehradě a ví, že tam tehdy zkušební béééčko prohrálo 9:5. Takže byl před náma velký krok jim to vrátil zpět.... přišlo 15 kluků což je velmi krásný, že se toho tak ujali a byli natěšený. Poločas byl 3:0 a diváci při každém gólu šílely radostí i já :-). Postupně se trefili Petr Hausler, David Shafer a Standa Cabicar ml. A už jsem věřil, že to dobře dopadne. Celý poločas jsme byli lipší i když tam nějaký chyby byli, ale to se vzhledem k tomu, že se ty kluci sešli prvně, je velmi dobrý :-). Na druhý poločas jsme už nastoupili uvolněný, že máme napůl splněno, taky to bylo vidět posledních 15 až 20 minut byla naše hra rozhozena možná i mým špatným střídáním nebo možná došli síly... a soupeř stáhnul na 3:1. Poté se znovu trefil náš Petr Hausler na 4:1 a znovu jsem si myslel, že je hotovo, ale naše hra se nezměnila a byli jsme koncem zápasu horším týmem. Postupně soupeř snížil až na 4:3 a měl jsem dokonce strach, že vyrovnají. Jenže pár minut před koncem dostal balon do běhu Josef Kovalík a ukončil skóre na 5:3. Jak mesut Ozil :-) a bylo hotovo! Jsem z výsledkem spokojenej, jen bysme mohli inkasovat méně gólu. V neděli 10.8.2014 hrajeme derby proti D. Břežanům B, takže bude opět na co koukat a doufám, že náš fanclub a další fanoušci přijdou naše béééčko zase podpořit jako teď. Zatím je to ode mne vše, jen bych chtěl dodat, že 9.8. v sobotu od 9:00 ráno je brigáda a hodí se každá pomocná ruka, tak budu rád, když někdo přijde.