Příspěvek do obecňáčku Podzim 2017

12.09.2017 07:51

Obecňáček Podzim 2017

A-Tým: Rozběhla se nám už nová sezóna 2017-2018. Ale, nejprve bych se vrátil k sezóně předešlé. A zhodnotil její průběh. Sezóna pro náš A-Tým byla v Okresním Přeboru Prahy-Západ rozehrána velice úspěšně a po půlce sezóny jsme skončily na výborném 3.místě. Do druhé půlky sezóny už jsme neměli tak dobré výsledky, ale zápasy jsme zvládli vcelku dobře, až na nějaké přestřelky. Bylo to díky hodně omluvenek hráčů, a přišli i nějaké odchody hráčů a zranění.  Ale v konečném pořadí jsme skončili i beztak na krásném 5.místě. Ještě bych rád připomněl, že se nám podařil historický úspěch obsadit 2.místo v Okresním Poháru Prahy-Západ. Kde už jsme nestačili jen na favorizovaný tým z Libčic nad Vltavou, kteří to obhájili již po druhé a zároveň postoupili i v soutěži Okresního Přeboru Prahy-Západ do 1.B Třídy Krajské soutěže. Ještě dodatečně bych rád poděkoval všem hráčům, kteří se na tomto historickém úspěchu Sokola Zlatníky podíleli. A teď už k nové sezóně 2017-2018. Do nové sezóny jsme opět sháněli kvalitní hráče pro tuto soutěž, abychom zahráli opět krásný fotbal. A pozvali diváky na pěknou podívanou! Zde jsou naši nový hráči: Klimpl Maroš z SK Modlany, Benda Petr z Tělocvičné jednoty Sokola Zásmuky, Klinka Tomáš z SK Kladno, Frey Pavel z Olympie Dolní Břežany, Linhart Jaroslav z SK Kolovraty, Šimsa Jakub z FK Viktoria Žižkov a nakonec náši rodáci z vesnice Šmejkal Tomáš z TJ Sokol Cholupice, Bouček Jan z SK Slavia Jesenice, Januška Jakub z SK Petrov Sobotín a Došek Lukáš. Bývalý ligista Slávie Praha, který k nám přišel na poslední chvíli z TJ DDM Karlových Varů - Stará Role. Do nové sezóny nás opět povede již známý a kvalitní hráč i trenér s profi licencí UEFA Jaromír Jindráček.  Po měsíci volna jsme se 1.srpna opět vrhli na trénink. A až nečekaně se nás sešlo okolo 20-ti hráčů. Samozřejmě i hráčů B-Týmu. V neděli 6.srpna jsme zavítali na přátelské utkání do Hrusic, kde jsme vyzkoušeli nové hráče. Prohráli jsme sice 5:2, ale bylo znát že se nám mančaft zatím rodí. Další víkend v sobotu 12.srpna jsme se zúčastnili turnaje v Dolních Břežanech, kde jsme sehráli dvě utkání. Nejprve s TJ Okrouhlo, které jsme porazili 5:0 a druhé utkání jsme opět vyhráli 6:0 s domácími Dolními Břežany. Tímto výkonem jsme si odvezli putovní pohár, který pojedeme příští rok obhajovat. V sobotu 26.srpna jsme rozehráli první Mistrovské utkání doma se Všenory. Do utkání jsme vstoupili v plné sestavě. A plnou lavičkou náhradníků. Což jsme si přáli, aby byla konkurence, ve  které nám to už nějaké roky vázne. A musím říci, že už byly nějaké neshody mezi hráči a vedením. Ale vše jsme si vyříkali, a i na tyto kvalitní náhradníky přijde čas. Přijdou nedej bůh zranění, pracovní povinnosti atd. Tento zápas jsme zvládli s bravurním výkonem a výhrou 5:0. Zahráli jsme krásné utkání, které se divákům líbilo, a máme chuť si tady u nás na vsi vykopat historický postup do Krajské soutěže 1.B.Třídy. Je to výzva! A pokusíme se o to! Přesto všichni víme, že to nebude jednoduché! Jen bych rád oslovil i nějaké další místní, ale i venkovní sponzory, kteří by podpořili náš sportovní klub menší částkou, abychom vůbec mohli uvažovat o postupu do vyšší soutěže. Protože v krajské soutěži náklady výrazně stoupnou. Za rozhodčí, cestovné (autobus), vyšší nároky na hrací plochu a prostředí pro diváky apod.

Za  A-Tým: Jaroslav Šubrt - vedoucí mužstva.