On-line záznam z utkání Zlatníky B - Zvole B 18.9.2016 (16:30)

21.09.2016 09:58

On-line přenos z utkání IV. třídy Ne 18.9.2016 (16:30)
Zlatníky B - Zvole B 0:4 (0:3) Konec utkání

Vítáme Vás u dnešního tradičního přenosu z domácího utkání. Sice máme pod mrakem, ale neprší a to je hlavní. Dnes nastoupí borci z našeho B-týmu. Před dnešním zápasem jim patří 10. místo se ziskem pouhého 1 bodu a skórem 4:7, soupeři ze Zvole B patří 4. příčka a 6 bodů (9:4). Včera nás potěšili fotbalisté A-týmu, kteří zvítězili na půdě Roztok 8:1 a i naši nejmladší vyhráli v Průhonicích na penalty a získali tak první dva body po delší době. Gratulujeme!
Dnes začínáme o půl hodinky dříve, tak na to nezapomeňte a dožte včas. Začínáme už v 16:30hod.! Těšíme se na Vás!

Sestava domácí:
Palkovič Jozef
Přibyl Jan
Bůžek Jiří
Klíma Tomáš
Kovalík Jozef
Jón Miroslav (Křela
Kaufmann David
Faltín Miroslav
Smola Tomáš
Šlingr Milan
Kadlec Ondřej
Kalivoda Petr
Planý Tomáš
Šubrt Jaroslav
Svoboda Tomáš
Tax David

1. poločas:
Proběhl Start dnešního zápasu - naši nastupují v oranžových drezech a soupeř v modrých.
4" první vážnější střela soupeře, naštěstí vysoko nad
6" 0:1! po hrubé chybě obrany a hraničnímu posouzení ofsajdové pozice otevírá soupeř č. 10. Ondřej Hnát skóre v náš neprospěch střelou po zemi na bližší tyč.
13" 0:2! opět hráč hostí č. 10 Ondřej Hnát dorazil tvrdou střelu hostujícího útočníka, kterou náš golman skvěle kryl, bohužel jen vyržením přímo na kopačky dobíhajícího dalšího hráče hostí a ten neměl těžkou práci překonat ležícího brankáře domácích.
15" naši mají také pár slušnch šancí, ale bohužel jen poměrně z dálky a bez golového efektu. Hosté působí fotbalovějším dojmem a disciplinovaněji něž náš tým, alespoň do této chvíle.
24" asi největší naše příležitost v 1. poločase. O. Kadlec se opřel do střely z hranice šestnáctky, golman hostí vyrazil jen před sebe a M. Šlingr se snažil přelobovat brankáře napodruhé, bohužel míč skončil na břevnu.
Těchto pár minut naši mačkají sopeře na jeho polovině.
26" ŽK hosté č. 5 Jaroslav Kraus za faul
27" 0:3! po hrubé chybě našeho brankáře (odkop od branky přímo na kopačku soupeře) lehce skoruje hostující hráč č. 7 David Mareček ( položil našeho golmana a poslal míč po zemi do prázdné branky)
33" střídání domácí - ze hry č. 2 Jiří Bůžek a do hry č. 16 Petr Kalivoda
38" ŽK hosté č. 7 David Mareček
David Kalivoda propálil po závaru v malom vápně host. golmana na bližší tyč, ale rozhodčí odpískal ruku, takže branka bohužel neplatí...

45" Poločas 0:3
Vylosována klobása a 4x půllitr originál od Kozel, Pilsner Urguell
45 platících diváků

Probíhá 2. poločas
Naši nastoupili do druhého poločasu ve skvělém tempu.
Začalo nám lehce poprchávat
55" ŽK hostí č. 10 Ondřej Hnát a ještě jedna za řeči č. 1 Jan Mikláš /pokud se tak skutečně jmenuje :-)/
61" O. Kadlec vyslal krásnou střelu na branku hostí, golman se štěstím vytěsnil mimo tyče
69" střídání hosté - ze hry č. 9 a do hry č. 11