Kamenný Přívoz - "Áčko" 4:1(2:1)

05.09.2010 22:16

IV. třída - skupina A.

Sestava: Kalivoda – Salač (70. Klíma), Jirásek, Karbulka (46. Nováček), Kaufman – Kadlec (57. Churaň), Koška, Novotný, Podhradský – Plíšek, Gyomber
Branky: Pepa Gyomber
Katastrofa! Na tohle utkání je třeba co nejrychleji zapomenout. Téměř nejsilnější možná sestava, dokonce měl trenér čtyři hráče na střídání – a stejně jsme dostali nakládačku. Byl to prostě zápas „blbec“. Prakticky nikomu se nedařilo, brankář Petr Kalivoda, opora z minulých zápasů, si vybral několi slabších chvilek – 2 góly padly z dorážek po vyražených střelách, jeden z obráceného trestňáku ze čtyřiceti metrů a jeden z rychlého brejku po nedorozumění v obraně. Nejhorší na tom je, že nás domácí nijak nepřeválcovali, zápas byl herně zcela vyrovnaný, ale soupeř prostě dokázal potrestat naše chyby a nám se v útočné fázi nedařilo vůbec nic. Tak honem rychle zapomenout a v sobotu bude ta správná chvíle pro nápravu.