(Áčko) Sokol Zlatníky - Průhonice B 5:1 (3:0)

10.06.2012 21:43

 

Sobota 9.6.2012

     Zápas mezi Zlatníky a Průhonicemi B nebyl tak jednoduchý jako ten předešlí. Soupeř hrál daleko více organizovaně a i si během zápasu vypracoval pár šancí. Nicméně po technické a rychlostní stránce byl náš tým opět lepší. V první poločase náš tým vstřelil 3 branky a zajistil si tak dobrou pozici do druhé půle. V druhém poločase náš tým přidal a vypadalo to jako velká exhibice, kde se hrálo výhradně hrálo na půlce soupeře. Bylo vidět, že tým Průhonice B měl určité ambice, ale náš tým jasně vysvětlil, s kým mají tu čest. 

Nakonec zápas skončil 5:1 a Zlatníky tak protahují sérii na šestý vyhraný zápas v řadě, s průměrem 5 branek na zápas. Za posledních 6 zápasů tedy Zlatníky nastříleli 30 branek a obdrželi pouhé 2. 

Zajímavostí je určitě i souboj v tabulce střelců, kde Ondřej Kadlec, který hraje za Zlatníky teprve od začátku letošního roku útočí na první příčku s 22 vstřelenými góly a ztrácí tak na Petra Líbala z Dolních Jirčan pouhé tři branky. Tato bilance je tedy opravdu obdivuhodná a je moc dobře, že tento střelec působí právě v našem celku.

Góly: 

1 poločas: Kadlec, Gyömber, Kadlec 

2 poločas: Bůžek, Kadlec