(Áčko) Průhonice „B“ – Sokol Zlatníky 5:0 (3:0)

06.06.2011 20:00

Neděle 5. června 2011

Sestava: Jožo (jako host) – Kostka, Salač, Nováček, Bošiak – Gyomber (Kalivoda), Koška, Fejfárek, Kadlec (Cabicar – jako host) – Růžička, Klíma

Utkání se hrálo v tropickém vedru na velmi dobře připraveném trávníku v Průhonicích. Bohužel asi na jediné nerovnosti na celém hřišti si Pepík Gyomber udělat výron v kotníku a musel odstoupit.

Účast hřáčů byla tak bídná, že do základu musel nastoupit i dnou sužovaný Tonda Růžička, který se již kvapem přibližuje důchodovému věku, ale který by svou obětavostí mohl jít příkladem mnohem mladším spoluhráčům. Dva z našich „plejerů“ totiž přijeli pozdě – již tradičně Petr Kalivoda a Martin Bošiak. Z tribuny pak vše bohorovně sledoval Jarda Karbulka. Ostatní se neráčili dostavit vůbec.

Ke vší smůle se ve stejném okamžiku asi v 25. minutě prvního poločasu zranili Pepík Gyomber a Kuba Kadlec, takže Tonda Růžička, který svoji účast v utkání viděl tak na 30 minut, musel na hřišti vydržet celé utkání. Díky Toníku!

Co se týče vlastního fotbalového dění na trávníku, domácí průhoničtí mladíci byli celkově mnohem lepší a fotbalovější a stříleli moc hezké góly. Myslím, že bychom měli starosti i v daleko silnější sestavě.

Ti mládežníci, kterým jsme v minulých letech dávali slušné nadílky, totiž dost vyspěli a nyní jsou opravdu dobří. Všichni hrají docela dobrý fotbal a moc hezky se na ně kouká.

Jediné naše gólové šance měl průbojný a neúnavný bojovník - brankář Petr Kalivoda, tentokrát na hrotu útoku, žel ani jedinkrát se mu nepodařilo trefit mezi tyče.

Takže torzo našeho mužstva, bez trenéra, s jediným nešťastníkem (mnou) na lavičce, žádnou díru do světa neudělalo. Tak honem rychle zapomeňme a těšme se na příští zápas. Snad to bude lepší.