(Áčko) Libeň - Zlatníky 0:8 (0:4)

05.06.2012 07:37

 

Neděle 3.6.2012

Tým Sokol Zlatníky vyrazil do Libně, kde chtěl potvrdit, že je v jarní části nejsilnějším celkem ve 4. třídě.

Náš celek od prvních vteřin zápasu diktoval tempo, předváděl rychlý, technický fotbal na který soupeř jednoduše nestačil. Díky našemu vysunutému pressingu soupeř nemohl rozehrávat a byl tak frustrován bezmocí. Po prvním poločase tak Zlatníky vedli 0:4.

V druhém poločase Zlatníky opět soupeře zatlačili na jeho půlku. Libeň začala hrát nečistě a v určitých momentech rozhodčí zapomněl vytahovat karty. Náš tým to však nerozhodilo a pokračovalo se ve výprasku, který zastavil až hvizd rozhodčího v 89 minutě zápasu. Digitální ukazatel soupeře se zastavil na úctyhodných 0:8 a potvrdil tak výtečnou formu našeho týmu v jarní části. 

Rozdíl byl opravdu propastný a tak se mnohdy v zápase stalo, že fanoušci soupeře uznávaně zatleskali finesám našich hráčů, kterých bylo opravdu požehnaně. 

Zlatníky tak mají na kontě pátý vyhraný zápas v řadě a v této sérii nastříleli neuvěřitelných 25 gólů (průměr 5 gólů na zápas) a obdrželi jedinou branku. Se stoupající formou celku je doprovázena i rozrůstající se skupina fanoušků, kteří jezdí za našim týmem i na výjezdy, chtěli bychom jím tímto poděkovat za podporu. Bez Vás by jsme určitě neměli takové výsledky, kterých v současnosti Sokol dosahuje. Naše šance na postup v letošní sezóně jsou jen teoretické, ale pevně věříme, že se ze současného třetího místa vyhoupneme na druhou příčku a Vaše podpora nám v tom pomáhá.