Áčko - Jílové C 1:2 (1:1)

04.04.2011 14:07

Neděle, 27. března 2011

Sestava: Kalivoda – Kostka, Jirásek, Salač, Januška – Bošiak, Koška, Faltin, Gyomber – Růžička (Churaň), Plíšek

Branka: Plíšek

Tak nám začalo fotbalové jaro – a my jsme ho nezačali zrovna nejlépe. Zase jedno utkání, ve kterém nás neporazil lepší soupeř, ale které jsme si prohráli sami. Vlastně už před začátkem tim, že se z různých důvodů omluvilo sedm hráčů a tak se k desítce přítomných obětavě přidal i nový předseda našeho klubu – více než šedesátiletý „šedý vlk“ Tonda Ravanelli Růžička. I když bojoval jako lev, přece jenom bylo na jeho hře znát, že v poslední době trénuje už více mariáš než fotbal. Dlužno ale dodat, že mu jeho spoluhráči život neulehčili a zásobovali ho míči, se kterými by měl potíže i rychlík Baroš. Do druhého poločasu ho nahradil narychlo povolaný a ne zcela zdravý Radek Churaň. Zápas byl vcelku vyrovnaný, měli jsme skoro celý zápas lehkou převahu, možná i více šancí, ale dostali jsme dva smůlovaté góly (první po faulu na brankáře a druhý asi z lehkého ofsajdu) a prostě už se nám, přes veškerou snahu, nepodařilo vyrovnat. Tak snad příště to bude lepší. Šanci na nápravu už máme příští sobotu v Radlíku!