31.8.2014 Zlatníky "B" - Libeň 3:1 (1:0)

01.09.2014 09:45
Neděle 31.8.2014 od 17:00hod.:
V druhém domácím zápase jsme přivítali hosty ze Sportovního klubu Libeň. Od úvodních minut bylo znát, že naši mají chuť po vítězství a až na pár přečíslení soupeře je naši k ničemu vážnějšímu nepustili. Úvodní tlak vyústil v 37. min. v gól po centru Domečka (Míra Jón) z pravé strany hřiště přesně na hlavu Kvíčaly (Milan Šlingr) a podruhé během dvou dnů se Milan krásně trefil a skóroval 1:0!
O poločase trenér Ondra Kadlec vystřídal Vencu Košku za Lukáše Laboutku.
Ve 47.min. si Palička (David Schafer) vysloužil žlutou kartu za nesmyslné "hrátky" kvůli autovému vhazování, kdy vyprovokoval soupeřícího hráče, který neudržel nervy na uzdě a strčil do něj a taky schytal žlutou. :-)
Vyústilo to pouze v "závar" před naší brankou, ale Kála (Petr Kalivoda) vytáhl mistrovský zákrok proti tvrdé střele hostujícího hráče. V 52. min. po krásné přihrávce Domečka hlavou tvrdě napálil Honza Přibyl do protipohybu brankáře do brány a bylo to 2:0! O dvě minuty později proběhlo střídání a okartovaný Palička střídal za čerstvého Roberta Grubera. V 58.min. si vysloužil žlutou hostující hráč za podkopnutí našeho hráče. Musím vyzdvyhnout skvělý výkon Milana Kaufmana, který byl (ostatně jako vždy) naprosto bezchybný a byl u všech míčů dříve než soupeř.
V 63. min. z volného přímého kopu se nádherně trefil Lukáš Laboutka a bylo to 3:0! V tento okamžik bylo vlastně po zápase a naši trošku polevili a šetřili síly na středu a neděli, protože je čeká náročný program těchto 14 dní. Z dalšího trestného střílení Petr Hausler nastřelil břevno (73.min.).
O tři minuty později z ojedinělého průniku hostujícího hráče naší obranou, která na chvíli polevila v pozornosti se prosadil hráč hostí č. 10 a Kála byl bezmocný 3:1. To ale z pohledu výsledku již bylo vše. Za zmínku stojí už jen nechtěný loket našeho hráče při výskoku a následná agresivní reakce hostujícího hráče č. 11, který vyfasoval po zásluze červenou kartu a šel do sprchy (85.min.). Důležité 3 body tedy naši uhráli a teď je musí potvrdit v dalších zápasech, které je čekají.

Už ve středu tj. 3.9.2014 od 17:30 hrajeme doma proti Pikovicím! Přijďte podpořit, budeme fandit, zvítězíme!!! Na zápas se přišlo podívat 45 platících diváků a všem moc děkujeme za podporu a věříme, že nám zůstanete věrní!