3.9.2014 Zlatníky "B" - SK Pikovice 4:0 (2:0)

04.09.2014 09:39
Středa 3.9.2014 od 17:30hod.

Tentokráte nezvykle ve středu začal v podvečer mistrovský zápas našeho B-týmu proti SK Pikovice. Start byl cca o 20min. odložen, jelikož se objevila drobná nesrovnalost v zápisu o utkání a bylo nutné jí dát dopořádku, nicméně diváci měli alespoň více času se občerstvit. :-)
Naši začali od první minuty náporem, který vyústil hned ve druhé minutě zápasu v nádhernou branku Pohody (Petr Hausler) do protipohybu brankáře na vzdálenější tyč, kde byl bez šance zasáhnout. Centroval mu výborně Domeček (Míra Jón) a i za drobného přispění soupeřova obránce se míč dostal až k Petrovi, který se nemýlil 1:0!
Převaha na hřišti byla znát a v 17" opět Pohoda těsně minul odkrytou svatyni soupeře. Ve 31" přistoupil trenér Ondra Kadlec ke střídání. Ze hry šel Pleška (Zdeněk Novák) a vystřídal ho se 13tkou Čontík (Jakub Kadlec). Zároveň střídali i hosté. O sedm minut později po výborné individuální akci Pohoda si pohrál s gólmanem hostí, vymýchal ho, položil a zavěsil 2:0!
Tímto výsledkem skončil i celý první poločas.

Do druhé půle trenér opět vystřídal:  Petr Hausler a nahradil ho Řepka (15 Robert Gruber).
V 57" opět střídání domácích, tetokráte ze hry šel Venca Koška a nahradil ho s 12tkou Standa Cabicar. Ve stejném okamžiku si vysloužili hosté žlutou kartu za evidentní potažení za triko, kde náš hráč šel téměř sám na bránu.
V 62" po rohovém kopu, který prolétl před branku a prošel až na zadní tyč, kde "číhal" Standa Cabicar a nekompromisně tvrdou střelou propálil vše co mu stálo v cestě 3:0!
o dvě minuty později Kuchyňka (Tomáš Smola) minul v pokutovém území téměř odkrytou bránu a pálil vysoko nad.
V 65" poslední strídání na straně domácích: střídajícího Kvíčalu (Milana Šlingra) nahradil se 14tkou Ramínko (Josef Gyomber).
Naši pokračovali v tlaku a až asi na dvě až tři slibné šance či střely soupeře je domácí k ničemu nepustili. Ke konci kvůli zranění i jiným důvodům dohrával soupeř už jen v 8 lidech a bylo to jen o čestném dohrání utkání. Naši pohodově kombinovali a v 75" po přečíslení 4 na 2 a po krásném pasu z levé strany od Domečka (Míry Jóna) dorážel efektně Palička (David Schafer) do prázdné brány 4:0! Náš B-tým tímto zvítězil už ve druhém zápase po sobě a je vidět, jak mu roste sebevědomí a hráčí se postupně sehrávají. Jako divák jsem byl dnes nadšený z předvedené hry, spousty šancí (i těch neproměněných) a hlavně výsledku. Nesmím zapomenout i na bezchybný výkon Kály (Petra Kalivody), který se zaloužil o to, že na konci zápasu zůstala na naší straně nula!

Už tuto neděli tj. 7.9.2014 od 17:00 hraje B-tým opět doma a to proti Bojanovicím! Přijďte nás opět podpořit, budeme společně fandit, společně zvítězíme!!! Na zápas se přišlo podívat 40 platících diváků a všem moc děkujeme za podporu a věříme, že nám zůstanete věrní!

Váš Jirka "Brutus" Zíka :-)

Sestava B-týmu v dnešním zápase:

1. Petr Kalivoda
2. Faltín Miroslav